|
Publieke verdediging |
|
Stavros Lopatatzidis (-)
|
|
|
Woensdag 20/09/2017 17:00 |
Robust Modelling and Optimisation in Stochastic Processes Using Imprecise Probabilities, with an Application to Queueing Theory
|
|
|
Dimitrios Papadimitriou (-)
|
|
Grootschalige routering in informatienetwerken
|
Vrijdag 15/09/2017 16:00 |
Large Scale Routing in Information Networks
|
|
|
Thomas De Cuyper (-)
|
|
Dunnefilmthermistoren voor de studie van warmteoverdracht in vonkontstekingsmotoren
|
Donderdag 07/09/2017 16:00 |
Thin Film Gauges for the Study of Heat Transfer in Spark Ignition Engines
|
|
|
Amit Kulkarni (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
FPGA-structuren voor dynamische circuitspecialisatie aan hoge snelheid en lage kost
|
Donderdag 07/09/2017 15:00 |
FPGA Structures for High Speed and Low Overhead Dynamic Circuit Specialization
|
|
|
Benjin Wang (-)
|
|
|
Donderdag 31/08/2017 16:00 |
A Multiscale Study on Fatigue Mechanism and Life Estimation on Welded Joints of Orthotropic Steel Decks
|
|
|
Hugo Eguez Alava (EA14-vakgroep Bouwkundige Constructies)
|
|
|
Dinsdag 29/08/2017 16:00 |
Durability of Concrete under Combined Attack. Frost Salt Scaling in Carbonated Concrete and Chloride Ingress in Mechanically Loaded Concrete
|
|
|
Thibault Verhoeven (-)
|
|
Brein-computer-interfaces met kunstmatige intelligentie: een symbiotisch ontwerp
|
Maandag 28/08/2017 17:00 |
Brain-Computer Interfaces with Machine Learning: A Symbiotic Approach
|
|
|
Jana Faes (-)
|
|
Experimenteel-numeriek onderzoek naar de schademechanismen op micro- en mesoschaal in staalvezelversterkte textielcomposieten
|
Maandag 28/08/2017 16:00 |
Mixed Experimental-Numerical Analysis of Micro-Meso Scale Damage Development in Steel Fiber Reinforced Textile Composites
|
|
|
Laurent Schindfessel (EA15-vakgroep Civiele Techniek)
|
|
Numerieke en experimentele modellering van de hydrodynamica van samenvloeiingen van open kanalen met een dominante instroom vanuit de zijtak
|
Vrijdag 25/08/2017 16:00 |
Numerical and Experimental Modeling of the Hydrodynamics of Open Channel Confluences with Dominant Tributary Inflow
|
|
|
Frederik Soetaert (EA08-vakgroep Elektrische energie, Systemen en Automatisering)
|
|
Experimentele en numerieke analyse van hyperthermie op basis van magnetische nanodeeltjes: een interdisciplinaire kankerbehandeling
|
Vrijdag 14/07/2017 16:00 |
Experimental and Numerical Analysis of Magnetic Nanoparticle Hyperthermia: An Interdisciplinary Cancer Treatment
|
|
|
Min-Hsiang Hsu (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
|
Donderdag 06/07/2017 16:00 |
Monolithic Integration of Barium Titanate on Silicon for High-Speed and Power-Efficient Optical Modulator Applications
|
|
|
Junzhi Guan (EA07-vakgroep Telecommunicatie en Informatieverwerking)
|
|
Kalibratie van cameranetwerken
|
Dinsdag 04/07/2017 16:00 |
Calibration of Camera Networks
|
|
|
Stéphan Creëlle (EA15-vakgroep Civiele Techniek)
|
|
Experimentele studie en conceptuele modellering van asymmetrische samenvloeiingen
|
Dinsdag 04/07/2017 15:00 |
Experimental Study and Conceptual Modelling of Asymmetrical Confluences
|
|
|
Frédérique Chesterman (-)
|
|
Toepasbaarheid van OLED-technologie in medische beeldschermen
|
Maandag 03/07/2017 17:00 |
Applicability of OLED Technology for Medical Displays
|
|
|
Laurens De Vocht (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Semantische relaties verkennen in data op het web
|
Maandag 03/07/2017 17:00 |
Exploring Semantic Relationships in the Web of Data
|
|
|
Alper Ince (EA12-vakgroep Chemische Proceskunde en Technische Chemie)
|
|
Substituenteffecten in zuurstofbevattende monocyclische aromatische koolwaterstoffen: ab initio gebaseerde groepsadditiviteit
|
Maandag 03/07/2017 14:00 |
Substituent Effects in Oxygenated Monocyclic Aromatic Hydrocarbons: Ab Initio Based Group Additivity
|
|
|
Eline Himpe (EA01-vakgroep Architectuur en Stedenbouw)
|
|
Het karakteriseren van residentieel energiegebruik voor warmte op basis van slimmemeterdata
|
Woensdag 28/06/2017 18:00 |
Characterisation of Residential Energy Use for Heating Using Smart Meter Data
|
|
|
Dries Decap (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Hadoop-gebaseerde oplossingen voor de identificatie en de analyse van varianten
|
Maandag 26/06/2017 17:00 |
Hadoop-Based Solutions for Variant Calling and Variant Analysis
|
|
|
Olivier Janssens (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Datagedreven prestatiemonitoring, foutdetectie en dynamische dashboards voor offshorewindmolenparken
|
Maandag 26/06/2017 16:00 |
Data-Driven Performance Monitoring, Fault Detection and Dynamic Dashboards for Offshore Wind Farms
|
|
|
Naga Venkata Ranga Aditya Dharanipragada (EA12-vakgroep Chemische Proceskunde en Technische Chemie)
|
|
|
Vrijdag 23/06/2017 15:00 |
CO2 Utilization by Chemical Looping: Iron Oxides Characterization by In Situ XRD and XAS
|
|
|
Alireza Rasekh (EA03-vakgroep Mechanica van Stroming, Warmte en Verbranding)
|
|
Computationele studie van de convectieve koeling en luchtcirculatieverliezen van permanentemagneetbekrachtigde synchrone machines met axiale flux
|
Donderdag 22/06/2017 16:00 |
Computational Study of Convective Cooling and Windage Losses of Axial Flux Permanent Magnet Synchronous Machines
|
|
|
Joeri Ruyssinck (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Zelflerende algoritmen voor het opstellen van biologische netwerken
|
Maandag 19/06/2017 16:00 |
Machine Learning for Biological Network Inference
|
|
|
Chen Hu (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Kortegolfinfrarood-fotodetectoren gebaseerd op colloïdale nanokristallen
|
Dinsdag 13/06/2017 16:00 |
Short-Wave Infrared Photodetectors Based on Colloidal Quantum Dots
|
|
|
Frederic Vannieuwenborg (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Analyse van de impact van ICT-gebaseerde slimme diensten met behulp van een techno-economische evaluatiemethodologie
|
Maandag 12/06/2017 16:00 |
Assessing the Impact of ICT-Enabled Smart Services Using a Techno-Economic Evaluation Methodology
|
|
|
Wei Zhang (-)
|
|
|
Vrijdag 09/06/2017 16:00 |
Plasma Edge Modeling with ICRF Coupling
|
|
|
Jerry Ochola (EA11-vakgroep Textielkunde)
|
|
Mechanische modellering van biomechanische buisvormige textielstructuren voor het herstellen van gescheurde en gedegenereerde pezen
|
Donderdag 08/06/2017 15:00 |
Mechanical Modelling of Tubular Biomechanical Textile Structures for Repair of Ruptured and Degenerated Tendons
|
|
|
Johan De Praeter (-)
|
|
Op naar één video-encoder per individu: gestuurde 'High Efficiency Video Coding'
|
Donderdag 08/06/2017 15:00 |
Towards One Video Encoder per Individual: Guided High Efficiency Video Coding
|
|
|
Daan Martens (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Fotonische biosensoren in siliciumnitride met een geïntegreerde golflengtefilter uitgelezen door een breedbandige lichtbron
|
Woensdag 07/06/2017 16:00 |
Photonic Biosensors in Silicon Nitride with an On-Chip Spectral Filter Read Out by a Broadband Light Source
|
|
|
Ahmed Mohammed Abdelmoneam Hemeida (EA08-vakgroep Elektrische energie, Systemen en Automatisering)
|
|
Elektromagnetisch en thermisch ontwerp van permanentemagneetbekrachtigde synchrone machines met axiale flux
|
Woensdag 07/06/2017 16:00 |
Electromagnetic and Thermal Design of Axial Flux Permanent Magnet Synchronous Machines
|
|
|
Gilles Desmet (EA12-vakgroep Chemische Proceskunde en Technische Chemie)
|
|
Ab initio gebaseerd modelleren voor de synthese van RAFT-polymeren en hun modificaties
|
Donderdag 01/06/2017 17:00 |
Ab Initio Based Modeling for the Synthesis of RAFT Polymers and Their Modifications
|
|
|
Wim Nagy (EA15-vakgroep Civiele Techniek)
|
|
Vermoeiingsevaluatie van orthotrope stalen brugdekken op basis van breukmechanica
|
Woensdag 31/05/2017 16:00 |
Fatigue Assessment of Orthotropic Steel Decks Based on Fracture Mechanics
|
|
|
Joachim van der Herten (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Data-efficiënt machinaal leren voor het ontwerp en de optimalisatie van complexe systemen
|
Dinsdag 30/05/2017 16:00 |
Data-Efficient Machine Learning for Design and Optimisation of Complex Systems
|
|
|
Annelies Coene (EA08-vakgroep Elektromechanica, Systeem- en Metaalengineering)
|
|
Niet-invasieve methoden voor ruimtelijke en kwantitatieve reconstructies van magnetische nanodeeltjes door middel van elektron-paramagnetische resonantie en magnetorelaxometrie
|
Maandag 29/05/2017 15:00 |
Non-Invasive Methods for Spatial and Quantitative Reconstructions of Magnetic Nanoparticles Using Electron Paramagnetic Resonance and Magnetorelaxometry
|
|
|
Sam Aerts (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Karakterisering van menselijke blootstelling aan elektromagnetische straling in realistische omgevingen
|
Woensdag 24/05/2017 17:00 |
Characterisation of Human Exposure to Electromagnetic Radiation in Realistic Environments
|
|
|
Inge Bellemans (EA11-vakgroep Materialen, Textiel en Chemische Proceskunde)
|
|
De aanhechting van metaaldruppels aan vaste deeltjes in slakken: een gecombineerde faseveldexperimentele aanpak
|
Woensdag 24/05/2017 16:00 |
Metal Droplet Entrainment by Solid Particles in Slags: A Combined Phase Field-Experimental Approach
|
|
|
Sofie Van Gassen (WE02-vakgroep Toegepaste Wiskunde, Informatica en Statistiek)
|
|
Ontwikkeling van technieken op basis van machinaal leren voor flowcytometriedata
|
Dinsdag 23/05/2017 17:00 |
Development of Machine Learning Techniques for Flow Cytometry Data
|
|
|
Yang Yang (-)
|
|
Flexibele en uitrekbare elektronische sensorsystemen voor de monitoring van composietproductieprocessen
|
Dinsdag 23/05/2017 16:00 |
Flexible and Stretchable Electronic Sensor Systems for Composites Production Process Monitoring
|
|
|
Hannelore Goossens (EA17-vakgroep Toegepaste Fysica)
|
|
Studie van reactiemechanismen van chemische reacties in solventen met behulp van geavanceerde moleculaire modellering
|
Vrijdag 19/05/2017 16:30 |
Unraveling Reaction Mechanisms of Chemical Reactions in Solvents Using Advanced Molecular Modeling Tools
|
|
|
Xiaobing Shang (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Regelbare optische componenten op basis van vloeibare kristallen voor het vormgeven van lichtbundels
|
Vrijdag 19/05/2017 16:00 |
Tunable Optical Devices Using Liquid Crystals for Beam Shaping Applications
|
|
|
Ruben Van de Vijver (EA11-vakgroep Materialen, Textiel en Chemische Proceskunde)
|
|
Automatische ab-initioberekeningen voor het genereren van kinetische modellen van gasfaseprocessen
|
Woensdag 17/05/2017 16:00 |
Automatic Ab Initio Calculations for Kinetic Model Generation of Gas-Phase Processes
|
|
|
Yu Zhang (EA12-vakgroep Chemische Proceskunde en Technische Chemie)
|
|
|
Zaterdag 13/05/2017 13:00 |
Computational Fluid Dynamics-Based Fire-Side Modeling of Steam Cracking Furnaces
|
|
|
Kaustav Niyogi (EA12-vakgroep Chemische Proceskunde en Technische Chemie)
|
|
Een- en tweefasehydrodynamica in begrensdevortextechnologie
|
Vrijdag 12/05/2017 14:00 |
Single and Two-Phase Hydrodynamics in Confined Vortex Technology
|
|
|
Renbo Luo (EA07-vakgroep Telecommunicatie en Informatieverwerking)
|
|
Kenmerkextractie en -fusie voor classificatie van remotesensingbeeldmateriaal
|
Woensdag 10/05/2017 10:00 |
Feature Extraction and Fusion for Classification of Remote Sensing Imagery
|
|
|
Pieter Cools (EA17-vakgroep Toegepaste Fysica)
|
|
Plasmapenetratie in 3D-draagstructuren voor weefselregeneratietoepassingen
|
Maandag 08/05/2017 10:00 |
Plasma Penetration in 3D Scaffolds for Tissue Engineering Purposes
|
|
|
Gabriele Chiesura (EA10-vakgroep Toegepaste Materiaalwetenschappen)
|
|
Interactie van composieten met verschillende types sensoren en het gebruik ervan voor opvolging van de uitharding tijdens de productie en de levensduur in vermoeiing
|
Dinsdag 02/05/2017 17:00 |
Interaction of Composites with Various Types of Embedded Sensors and Their Use for Cure and Fatigue Life Monitoring
|
|
|
João Luis Garcia Feiteira (EA14-vakgroep Bouwkundige Constructies)
|
|
Zelfhelend beton - Ingekapselde prepolymeren als helende agentia voor bewegende scheuren
|
Vrijdag 28/04/2017 16:00 |
Self-Healing Concrete - Encapsulated Polymer Precursors as Healing Agents for Active Cracks
|
|
|
Petr Grigorev (-)
|
|
Studie van de retentie van plasmacomponenten in wolfraam bij blootstelling aan een hoge plasmaflux: de multischaalmodelleringsaanpak
|
Donderdag 27/04/2017 10:00 |
Assessment of Retention of Plasma Components in Tungsten under High Flux Plasma Exposure: Multi-Scale Modelling Approach
|
|
|
Christof Deckmyn (EA08-vakgroep Elektrische energie, Systemen en Automatisering)
|
|
Meerlaagse optimalisatie voor 'Day-Ahead'-energieplanning in microgrids
|
Dinsdag 18/04/2017 16:30 |
Multilayer Optimisation for Day-Ahead Energy Planning in Microgrids
|
|
|
Lijie Wang (EA14-vakgroep Bouwkundige Constructies)
|
|
Tweede-orde-effecten in gewapendbetonkolommen blootgesteld aan brand
|
Maandag 27/03/2017 16:00 |
Second-Order Effects in Reinforced Concrete Columns Exposed to Fire
|
|
|
Bart Scheerlinck (EA08-vakgroep Elektrische energie, Systemen en Automatisering)
|
|
Verliezen door spreidingsflux in permanentemagneetbekrachtigde synchrone machines met axiale flux
|
Vrijdag 17/03/2017 16:00 |
Fringing Flux Losses in Axial Flux Permanent Magnet Synchronous Machines
|
|
|
Cesar Vandevelde (EA18-vakgroep Industriële Systemen en Productontwerp)
|
|
Studie naar het ontwerp van DIY Social Robots
|
Donderdag 16/03/2017 16:30 |
Study on the Design of DIY Social Robots
|
|
|
Bram Naudts (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Techno-economische analyse van software-gedefinieerde telecommunicatienetwerken
|
Vrijdag 10/03/2017 16:30 |
Techno-Economic Analysis of Software-Defined Telecommunications Networks
|
|
|
Rein Houthooft (-)
|
|
Algoritmen op basis van machinaal leren voor gestructureerde besluitvorming
|
Donderdag 09/03/2017 17:00 |
Machine Learning Algorithms for Structured Decision Making
|
|
|
Joachim Nielandt (EA07-vakgroep Telecommunicatie en Informatieverwerking)
|
|
XPath-gebaseerde informatie-extractie
|
Maandag 06/03/2017 16:30 |
XPath-Based Information Extraction
|
|
|
Farid Van Der Vurst (EA14-vakgroep Bouwkundige Constructies)
|
|
De mechanismen van de robuustheid van vers zelfverdichtend beton
|
Woensdag 01/03/2017 16:00 |
The Mechanisms Governing the Robustness of Fresh Self-Compacting Concrete
|
|
|
Maxim Claeys (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Kwaliteitsgedreven beheer van videodiensten in segmentgebaseerde cachenetwerken
|
Woensdag 01/03/2017 16:00 |
Quality-Driven Management of Video Streaming Services in Segment-Based Cache Networks
|
|
|
Luong Pham Van (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Efficiënte HEVC-gebaseerde videoadaptatie met behulp van transcodering
|
Vrijdag 24/02/2017 16:30 |
Efficient HEVC-Based Video Adaptation Using Transcoding
|
|
|
Felipe Manuel Castro Cerda (EA10-vakgroep Toegepaste Materiaalwetenschappen)
|
|
|
Maandag 20/02/2017 16:30 |
Third Generation Advanced High Strength Steels via Ultrafast Heating
|
|
|
Diogo Moreira Campos Ferreira de Almeida (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
|
Donderdag 16/02/2017 16:30 |
A Total Hip Replacement Toolbox: From CT-Scan to Patient-Specific FE Analysis
|
|
|
Nuria Teigell Beneitez (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Geprinte micro- en nanofotonische sensoren
|
Woensdag 15/02/2017 16:30 |
Imprinted Micro- and Nanophotonic Sensors
|
|
|
Andrei-Tudor Sechelea, UGent - () (-)
|
|
|
Woensdag 08/02/2017 16:00 |
Binary Source Coding with Side-Information
|
|
|
Thomas Verbeek (EA15-vakgroep Civiele Techniek)
|
|
Levende steden: het herverbinden van milieugezondheid en stadsplanning
|
Donderdag 02/02/2017 17:00 |
Living Cities: Reconnecting Environmental Health and Urban Planning
|
|
|
Babs Lemmens (EA10-vakgroep Toegepaste Materiaalwetenschappen)
|
|
Gedetailleerde evaluatie en karakterisering van de intermetallische fasen gevormd in thermisch gealuminiseerd staal
|
Donderdag 26/01/2017 16:00 |
Detailed Evaluation and Characterization of the Intermetallic Phases in Hot-Dip Aluminized Steel
|
|
|
Thijs Vermeir (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Uitdagingen en oplossingen in H.265/HEVC voor integratie van consumentenelektronica in professionele videosystemen
|
Dinsdag 24/01/2017 15:00 |
Challenges and Solutions in H.265/HEVC for Integrating Consumer Electronics in Professional Video Systems
|
|
|
Tiago Gerheim Souza Dias (EA15-vakgroep Civiele Techniek)
|
|
Paal-tunnelinteractie
|
Maandag 23/01/2017 17:00 |
Pile Tunnel Interaction
|
|
|
Daniele Perrone (EA07-vakgroep Telecommunicatie en Informatieverwerking)
|
|
Vooruitgang in restauratie en analyse van diffusie-MRI-data
|
Maandag 23/01/2017 14:00 |
Advancements in Diffusion MRI Data Restoration and Analysis
|
|
|
Utsav Deepak Dave (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Niet-lineaire optica in golfgeleidercircuits geïmplementeerd in a-Si:H-op-isolator en InGaP-op-isolator
|
Vrijdag 20/01/2017 17:00 |
Nonlinear Optics in a-Si:H-on-Insulator and InGaP-on-Insulator Waveguide Circuits
|
|
|
Jonas Van Belleghem (-)
|
|
Stationaire, isotoop-tijdafhankelijke kinetische analyse en multischaalmodellering van de kobalt-gekatalyseerde Fischer-Tropsch-Synthese
|
Donderdag 19/01/2017 10:00 |
Cobalt Catalyzed Fischer-Tropsch Synthesis Kinetics via Steady State Isotopic Transient Kinetic Analysis and Multi-Scale Modeling
|
|
|
Amir Babaie Fishani (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
|
Woensdag 18/01/2017 17:30 |
High Order VCO Based Delta Sigma Modulator
|
|
|
Oliver Willekens (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Nieuwe methoden voor lichtsturing en aanpasbare lenzen met vloeibare kristallen
|
Maandag 16/01/2017 17:00 |
New Approaches to Liquid Crystal Beam-Steering and Tunable Lensing
|
|
|
Jozefien Geltmeyer (EA11-vakgroep Materialen, Textiel en Chemische Proceskunde)
|
|
Elektrospinnen en functionalisatie van siliciumoxidenanovezels met behulp van sol-geltechnologie
|
Vrijdag 13/01/2017 16:00 |
Electrospinning and Functionalization of Silicon Oxide Nanofibers via Sol-Gel Technology
|
|
|
Kunpeng Zheng (EA14-vakgroep Bouwkundige Constructies)
|
|
|
Woensdag 11/01/2017 17:00 |
Investigation of the Formation and Evolution of Alkali-Silica Reaction Gel in a Chemical Model System Simulating a Cementitious Environment
|
|
|
Manoj Prasad (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Elektrokinetiek van apolaire dispersies voor elektroforetische beeldschermen en printers met vloeibare toner
|
Woensdag 21/12/2016 17:00 |
Electrokinetics of Nonpolar Dispersions for Electrophoretic Displays and Liquid Toner Printing
|
|
|
Setareh Ebrahim Zadeh (EA03-vakgroep Mechanica van Stroming, Warmte en Verbranding)
|
|
Uitgebreide studie van de interactie van een hete luchtpluim met een waterspray op basis van CFD-simulaties
|
Woensdag 21/12/2016 15:30 |
Extensive Study of the Interaction of a Hot Air Plume with a Water Spray by Means of CFD Simulations
|
|
|
Marco Rossi (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
|
Maandag 19/12/2016 16:00 |
Stochastic Full-Wave Modeling for the Variability Analysis of Textile Antennas
|
|
|
Alessandra Bavo (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Integratie van hartklepbeweging in patiënt-specifieke numerieke simulaties van de bloedstroming in het menselijk hart: strategieën en uitdagingen
|
Maandag 19/12/2016 10:00 |
Integrating Valve Leaflet Motion into Patient-Specific Numerical Blood Flow Simulations of the Human Heart: Strategies and Challenges
|
|
|
Sam van der Heijden (EA11-vakgroep Textielkunde)
|
|
Interlaminaire vertaaiing van glas-epoxy-composieten met behulp van nanovezels
|
Vrijdag 16/12/2016 16:30 |
Interlaminar Toughening of Glass Epoxy Composites by Electrospun Nanofibers
|
|
|
Alain Kalmar (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Innovatieve lokale drukmeting voor diagnostische en therapeutische optimalisatie in verschillende orgaansystemen
|
Donderdag 15/12/2016 19:00 |
Innovative Local Pressure Measurement Techniques for Diagnostic and Therapeutic Optimisation in Organ Systems
|
|
|
Tien Dung Dinh (EA11-vakgroep Materialen, Textiel en Chemische Proceskunde)
|
|
Numerieke analyse van voorgespannen membraanstructuren en multischaalmodellering van de bijbehorende textielmaterialen
|
Donderdag 15/12/2016 17:00 |
Numerical Analysis for Tension Membrane Structures and Multiscale Modeling for the Applied Coated Fabrics
|
|
|
Arn Mignon (EA14-vakgroep Bouwkundige Constructies)
|
|
Het effect van pH-gevoelige superabsorberende polymeren voor het zelfdichten en -helen van scheuren in beton
|
Woensdag 14/12/2016 18:00 |
Effect of pH-Responsive Superabsorbent Polymers on the Self-Sealing and Self-Healing of Cracks in Concrete
|
|
|
Elias Vansteenkiste (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Nieuwe FPGA-ontwerptools en -architecturen
|
Dinsdag 13/12/2016 16:00 |
New FPGA Design Tools and Architectures
|
|
|
Jonas Dispersyn (EA14-vakgroep Bouwkundige Constructies)
|
|
Evaluatie en optimalisatie van verlijmde puntverbindingen in toepassingen met constructief glas
|
Dinsdag 13/12/2016 15:00 |
Evaluation and Optimisation of Adhesive Point-Fixings in Structural Glass
|
|
|
Victoria Montes Restrepo (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Nauwkeurige schedelmodellering voor EEG-bronanalyse
|
Maandag 12/12/2016 16:30 |
Accurate Skull Modeling for EEG Source Imaging
|
|
|
Willem Mélange (EA07-vakgroep Telecommunicatie en Informatieverwerking)
|
|
Wachtlijnsystemen met toegewezen bedieningsstations en globale First-Come-First-Served-bediening
|
Vrijdag 09/12/2016 17:00 |
Queues with Dedicated Servers and Global First-Come-First-Served Scheduling
|
|
|
Frederik Allaeys (EA10-vakgroep Toegepaste Materiaalwetenschappen)
|
|
Beoordeling van de weerstand van turbofan-compressorschoepen tegen vogelimpact door middel van geavanceerde numerieke modellering en uitgebreide kalibratietesten
|
Woensdag 07/12/2016 17:00 |
Assessment of the Bird Strike Robustness of Turbofan Compressor Vanes through Advanced Numerical Modelling and Extensive Calibration Testing
|
|
|
Keiichi Ito (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Bemonsteren van hoogdimensionale ontwerpruimtes voor analyse en optimalisatie
|
Maandag 05/12/2016 17:00 |
Sampling High-Dimensional Design Spaces for Analysis and Optimization
|
|
|
Barbara Tempels (EA15-vakgroep Civiele Techniek)
|
|
Veerkracht tegen overstromingen: een co-evolutionaire benadering. Bewoners, ruimtelijke ontwikkelingen en overstromingsbeheer in het Denderbekken
|
Maandag 05/12/2016 16:00 |
Flood Resilience: a Co-Evolutionary Approach. Residents, Spatial Developments and Flood Risk Management in the Dender Basin
|
|
|
LingFeng Lu (EA17-vakgroep Toegepaste Fysica)
|
|
|
Vrijdag 02/12/2016 9:15 |
Modelling of Plasma-Antenna Coupling and Non-Linear Radio Frequency Wave-Plasma-Wall Interactions in the Magnetized Plasma Device under Ion Cyclotron Range of Frequencies
|
|
|
David Van Hamme (EA07-vakgroep Telecommunicatie en Informatieverwerking)
|
|
Robuuste egolokalisatie met monoculaire visuele odometrie
|
Vrijdag 02/12/2016 10:00 |
Robust Ego-Localization Using Monocular Visual Odometry
|
|
|
Julie Neckebroek (EA07-vakgroep Telecommunicatie en Informatieverwerking)
|
|
Foutcorrectie, precodering en bitallocatie-algoritmes in hogesnelheidstoegangsnetwerken
|
Woensdag 30/11/2016 16:30 |
Error Correction, Precoding and Bitloading Algorithms in High-Speed Access Networks
|
|
|
Amin Abbasi (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Directe modulatie aan hoge snelheid van III-V-op-silicium-DFB-lasers
|
Dinsdag 29/11/2016 14:30 |
High Speed Directly Modulated III-V-on-Silicon DFB Lasers
|
|
|
Seyedeh Sahel Sahhaf (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Foutbestendige schaalbare internetrouting en plaatsingsalgoritmen
|
Maandag 21/11/2016 17:00 |
Resilient Scalable Internet Routing and Embedding Algorithms
|
|
|
Diana-Elena Mogosanu (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Biodegradeerbare microfluïdische systemen voor celculturen en weefselregeneratie
|
Vrijdag 18/11/2016 10:30 |
Biodegradable Fluidic Microsystems for Cell Cultures and Tissue Engineering
|
|
|
Arno Vyncke (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Een klok-en-data-herstelcircuit en MAC-voorverwerkingseenheid aan meerdere snelheden met laag vermogen voor 40 Gbit/s gecascadeerde bit-verwevende passieve optische netwerken
|
Woensdag 16/11/2016 14:00 |
A Low Power, Multi-Rate Clock-and-Data Recovery Circuit and MAC Preprocessor for 40 Gbit/s Cascaded Bit-Interleaving Passive Optical Networks
|
|
|
Wei Liu (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Analyse van het radiospectrum voor frequentie-adaptieve draadloze netwerken
|
Maandag 14/11/2016 16:00 |
Radio Spectrum Analysis for Frequency Agile Wireless Networks
|
|
|
Tongyan Yue (EA08-vakgroep Elektrische energie, Systemen en Automatisering)
|
|
Eindige-elementenanalyse van frettingslijtage
|
Maandag 07/11/2016 16:00 |
Finite Element Analysis of Fretting Wear
|
|
|
Nima Navidi (-)
|
|
|
Vrijdag 04/11/2016 16:30 |
A Single-Event Microkinetic Model for Ethylene Hydroformylation on Rh and Co
|
|
|
Hilal Ezgi Toraman (EA12-vakgroep Chemische Proceskunde en Technische Chemie)
|
|
Snelle pyrolyse voor een circulaire economie: van plastic afval tot genetisch gemodificeerde populieren
|
Vrijdag 28/10/2016 16:30 |
Fast Pyrolysis for the Circular Economy: from Plastic Waste to Genetically Engineered Poplar
|
|
|
Weiqiang Xie (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Ontwikkeling van passieve en actieve geïntegreerde fotonische structuren in silicumnitride
|
Woensdag 26/10/2016 11:00 |
Development of Passive and Active Integrated Silicon Nitride Photonics
|
|
|
Sofie Lambert (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Energieverbruik en besparingsstrategieën in telecommunicatienetwerken
|
Dinsdag 25/10/2016 17:00 |
Energy Consumption and Energy-Saving Strategies in Telecommunication Networks
|
|
|
Mathew John (EA12-vakgroep Chemische Proceskunde en Technische Chemie)
|
|
Bio-butanoldehydratatie en buteenisomerisatie in zeolieten: ab initio en microkinetische modellering
|
Donderdag 13/10/2016 16:00 |
Bio-Butanol Dehydration and Butene Isomerization in Zeolites: Ab Initio and Microkinetic Modelling
|
|
|
Steven Van Canneyt (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Kennisextractie en populariteitsmodellering via sociale media
|
Vrijdag 07/10/2016 17:00 |
Knowledge Extraction and Popularity Modeling Using Social Media
|
|
|
Jan Van de Vyver (EA08-vakgroep Elektrische energie, Systemen en Automatisering)
|
|
Ondersteuning van de netfrequentieregeling door windturbines
|
Vrijdag 07/10/2016 16:30 |
Support of Grid Frequency Control by Wind Turbines
|
|
|
Niels Bouten (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
QoE-beheer van HTTP-gebaseerde adaptieve videodiensten
|
Woensdag 05/10/2016 16:00 |
QoE Management of HTTP Adaptive Streaming Services
|
|
|
Tom Van Haute (-)
|
|
Ontwerp van geavanceerde benchmarks en analytische methodes voor RF-gebaseerde indoorlokalisatie-oplossingen
|
Dinsdag 04/10/2016 16:30 |
Design of Advanced Benchmarks and Analytical Methods for RF-Based Indoor Localization Solutions
|
|
|
Hongtao Chen (EA05-vakgroep Informatietechnologie)
|
|
Geavanceerde p-i-n-fotodetectoren in germanium en 'avalanche'-fotodetectoren voor optische interconnecties met laag vermogen
|
Vrijdag 30/09/2016 16:30 |
Advanced Germanium p-i-n and Avalanche Photodetectors for Low-Power Optical Interconnects
|
|
|
Giorgos Karagounis (-)
|
|
Hybridisatie van snelle multipooltechnieken en geometrische optica voor het modelleren van grote elektromagnetische problemen
|
Vrijdag 30/09/2016 16:00 |
Hybridization of Fast Multipole Techniques and Geometrical Optics for the Modeling of Large Electromagnetic Problems
|
|
|
Donald Houngbo (EA03-vakgroep Mechanica van Stroming, Warmte en Verbranding)
|
|
|
Woensdag 28/09/2016 16:00 |
Development of a Liquid-PbBi Target for ISOL@MYRRHA
|
|
|
Radoslaw Marcinkowski (EA06-vakgroep Elektronica en Informatiesystemen)
|
|
Ontwikkeling van detectoren gebaseerd op digitale siliciumfotomultiplicatoren voor positronemissietomografie
|
Maandag 26/09/2016 16:00 |
Development of Digital Silicon Photomultipliers Based Detectors for High-Resolution Positron Emission Tomography
|
|