Masterproefverdedigingen
Academiejaar 2019-2020, 2ezit, September

Sorteer op: zaal | dag | student

Friday 31/07/2020

11:00Cenk ÖztürkPull systemen in job shop omgevingen (Prom: Dieter Claeys)

Thursday 27/08/2020

09:00Asad Yousuf ParhyarNauwkeurigheid van numerieke simulaties van watersprays: invloed van een hete omgeving (Prom: Tarek Beji, Bart Merci)

Wednesday 02/09/2020

08:30Laurens De SchryverCloud-gebaseerde services optimaal benutten (Prom: Wouter Tavernier, Didier Colle)
09:00Jeroen DeberlangerVoorspelling van huizenprijzen door het scrapen van immobiliënwebsites (Prom: Stijn De Vuyst, Ivana Semanjski)
09:15Nico EkkartHet bouwen van een chaos engineering toolkit voor cloud-native netwerk functies (Prom: Mario Pickavet, Wouter Tavernier)
09:30Tauqeer ChowdhuryOntwikkelen van een voorraadbeleid voor een distributiecentrum: toepassing bij Ahlers (Prom: Birger Raa)
10:00Reiner De SmetAutomatische analyse van cerebrale sulci in echografie (Prom: David Van Hamme, Paul Govaert)
10:30Arthur VersieckEconomische haalbaarheidsanalyse van vraagafhankelijke vervoerssystemen (Prom: Sofie Verbrugge, Didier Colle)
10:30Yigit AbbasSimulatie en optimalisate voor de productieplanning van betontegels bij Marlux (Prom: Stijn De Vuyst, Gert De Meyer)
10:45Dieter Van doorsselaereToepassing beeldherkenning voor inspectie van hitteblazen (Prom: Wilfried Philips, Andy Roegis)
11:30Michiel PovréBot-onderdrukking in thoraxfoto's: zichtbaarheidsverbetering van longweefsel dankzij deep learning (Prom: Jan Aelterman, Adriyana Danudibroto)
11:30Ignace VanlanduytEen ontwerpverkennings- en simulatiemodel gericht op batterijduur en kostenberekening voor LPWAN IoT-apparaten (Prom: Sofie Verbrugge, Jeroen Hoebeke)
12:15Floris De BurchgraeveMulti-interfaceondersteuning bij RPL voor robuuste draadloze interconnectiviteit aan boord van schepen (Prom: Eli De Poorter, Jeroen Hoebeke)
12:15Thomas De BruyckerDeep learning algoritme voor het detecteren van highlights in SDR2HDR-conversie (Prom: Wilfried Philips)
13:00David Cisa VidosaVoorraadplanning op basis van de maandelijkse IBP cyclus bij Eastman (Prom: Birger Raa)
14:00Gilles MaesHet gebruik van wadi als adaptatie-instrument (Prom: Renaat De Sutter)
15:00Oriol Capdevila LacasaA model for risk management in supply chain redesign (Prom: El-Houssaine Aghezzaf)

Thursday 03/09/2020

09:00Stijn De PauwRichting geometrieconsistente hoogdimensionale oppervlaktelichtvelden met mengselmodellen (Prom: Peter Lambert, Glenn Van Wallendael)
09:00Jannes MoeskopsWaaghalzen in een robotzwerm: een optimale afweging tussen risico en opbrengst (Prom: Pieter Simoens, Yara Khaluf)
11:30Mehmet UzunosmanoğluTruck-begeleide drone bewaking van gaspijpleidingen (Prom: Mario Pickavet, Pieter Audenaert)
13:15Jonas TackAnalyse van het gebruik van context filtering als ondersteuning bij het boodschappen doen (Prom: Filip De Turck, Femke De Backere)
14:00Alexander MuylaertAdaptief streamen van Virtual Reality video over het Internet (Prom: Filip De Turck, Tim Wauters)
14:45Lennart OnghenaOptimaliseren van een Kubernetes relatie-orchestrator (Prom: Filip De Turck, Bruno Volckaert)
15:30Jaro RobberechtsEfficiënte Kubernetes-gebaseerde taakverdeling over smart city edge nodes (Prom: Bruno Volckaert)

Friday 04/09/2020

10:45Wouter VandendriesscheEnd-to-end imitation learning door realtime perceptie en besturing van autonome voertuigen: van simulatie tot reële omgeving (Prom: Aleksandra Pizurica, Nina Žižakić)
11:30Arno HeirmanTextuurgebaseerde structuurdetectie en -segmentatie van huidletsels (Prom: Aleksandra Pizurica)
12:15Kilian Chris AdriaenssensSegmentatie van cerebrale arterioveneuze misvormingen bij digitale subtractie-angiografie en 3D-rotatie-angiografiebeelden (Prom: Wilfried Philips, Charlotte Debbaut)