Masterproefverdedigingen - Faculteit Ingenieurswetenschappen en Architectuur

2021-2022, eerste zittijd

 

TijdstipStudentTitelPromotor(en)Locatie

Donderdag 01/07/0202

14:00 Ben Pourveur Deformations in mortar during capillary water ingress: influence of preconditioning and mix composition Nele De Belie --Room - 60.04.110.004 - Kleine vergaderzaal--

Dinsdag 07/06/2022

14:00 Dorien Weijtjens Lateral load-bearing capacity of timber frame walls filled with hemp concrete Veerle Boel, Fabien Delhomme
14:00 Lennert Cleys Hempconcrete - Characterisation of the interaction transition zone between a vegetable particle and a binder Veerle Boel, Fabien Delhomme

Donderdag 09/06/2022

08:30 Thomas Schuddinck Cybersecurity: Breaking IEEE 802.11 Devices at the Physical Layer Ingrid Moerman, Xianjun Jiao iGent VGZ11.1

Vrijdag 10/06/2022

09:00 Inés Pita Miguélez Study of spinnability impediments for cotton recycled fibers due to morphological alterations during simulated production. Lieva Van Langenhove, Nawar Kadi masterproef in Boras (Zweden)

Woensdag 15/06/2022

09:00 Thomas Van Lierde Applications of an innovative frictionless and reversible clutch, based on electric coupling of variable reluctance drives Frederik De Belie EELab

Vrijdag 17/06/2022

00:00 Niels Haond Detailed analysis of recycled concrete aggregates processed by 3 different crushing technologies Veerle Boel, Boy-Arne Buyle
10:00 Ida Ljungberg The influence of fabric surface roughness on nanofiber positioning in electrospinning Karen De Clerck, Maria Angeles Bonet Aracil masterproef in Valencia

Maandag 20/06/2022

10:00 Sieben Veldeman Link prediction to augment molecular interaction networks Kathleen Marchal, Giles Miclotte Ardoyen - iGent - VGZ 10.1
13:00 Thibaut Derumeaux Translatie en rotatie platform voor geautomatiseerde kalibratie van DIC-systemen Ruben Sevenois Technologiepark 46, vergaderzaal gelijkvloers
13:00 Robbe Lefebre The potential of transfer and federated learning for smartphone-based mood detection Sofie Van Hoecke, Femke Ongenae AA Tower, 7th floor, Room Barcelona, Technologiepark, 9052 Zwijnaarde
14:10 Charlotte Sillis Aerodynamisch onderzoek, ontwerp en implementatie van de bodemplaat en diffuser voor de wagen van UGent Racing Marc Wouters, Ruben Sevenois Technologiepark 46, vergaderzaal gelijkvloers
14:10 Dave Sarens Aerodynamisch onderzoek, ontwerp en implementatie van de bodemplaat en diffuser voor de wagen van UGent Racing Marc Wouters, Ruben Sevenois Technologiepark 46, vergaderzaal gelijkvloers
15:00 Simeon Bruyland Nesting through Reinforcement Learning Bart Dhoedt, Tim Verbelen iGent VGZ10.1

Dinsdag 21/06/2022

00:00 Féline De Pandelaere Perspective on spatial-quantitative and -qualitative assessments of 'the bicycle system' Robert Van der Bijl AMRP intern
09:00 Tom De Visscher Experimentele studie van ontwerpparameters bij alkali geactiveerde materialen Veerle Boel, Geert De Schutter Magnel-Vandepitte kleine vergaderzaal
09:00 Bram De Martelaere Experimentele studie van ontwerpparameters bij alkali geactiveerde materialen Veerle Boel, Geert De Schutter Magnel-Vandepitte kleine vergaderzaal
10:00 Caspar De Rodder XYZ Cartesian Robot for Wooden Disks Francis wyffels, Jan Van den Bulcke Vergaderzaal A2.2 Orchidee, campus Coupure
11:00 Lisabeth Huysentruyt Multidisciplinaire teamsamenstellingen in architectuurwedstrijden. Een analyse via de Open Oproep. Maarten Van Den Driessche, Jan Belis

Donderdag 23/06/2022

10:30 Kasper De Neef Corrosion of carbon and stainless steel for offshore applications: monitoring and evaluation Kim Verbeken, Tom Depover --TIK HIER DE NAAM VAN DE ZAAL--
11:00 Sander Faut Building adaptation to the climate change, case study on terraced houses, the Mediterranean versus Belgian environment Marijke Steeman, Ignacio Guillén online

Vrijdag 24/06/2022

08:30 Bavo Persyn Contributions to environment perception for an autonomous racing car Pieter Simoens, Rudolf Mester online
09:00 Robin De Smet Automatic learning of complementary reinforcement learning policies Pieter Simoens, Sam Leroux Ardoyen - iGent - VGZ 10.1
09:00 Nathan De Groote Onderzoeken van numerieke infiltratiemodellen ten gevolge van klimaatverandering in Vlaanderen Renaat De Sutter via teams
09:30 Arne Pieters Shear behaviour in twill glass fibre woven fabrics: experimental analysis using uniaxial bias extension and picture frame shear tests Lode Daelemans, Wim Van Paepegem Technologiepark 70
10:00 Dianto Baele Characterisation of the Flexural Behaviour of Fibre Reinforced Thermoplastic Tapes at Thermoforming Processing Temperatures Ruben Sevenois, Lode Daelemans grote zaal Technologiepark 70
11:00 Jules Oosterlynck Simulation framework for routing and consolidation protocols in the Physical Internet Stijn De Vuyst, Birger Raa Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
11:00 Al-Amin Naim Textile based electroosmotic pump for advanced face mask applications Lieva Van Langenhove
11:30 Lucas Schynkel Design of nerve regeneration conduits via nanoyarn electrospinning of poly(e-caprolactone) Karen De Clerck, Lode Daelemans
14:00 Janis De Cloet Ecologische impactbeheersing van 3D-producten - Educatieve tool Frank De Mets, Ingrid Claus online
15:00 Laia Sàbat Microstructure of AHSS produced via UFH and thermal cycling Roumen Petrov vergaderzaal Technologiepark 46, Campus Ardoyen and online for one jury member from USA
15:30 Maarten Wynant At the interface of biology and engineering: eggshells as biomimetic models for advanced electrospun nanofibrous membranes Karen De Clerck

Maandag 27/06/2022

09:00 Basil Bataille Type γ : Designing a high-end clock for Ressence, working with their ROCS module and turning dial plates Francesca Ostuzzi, Benoît Mintiens KWE.C.2.103 and online (hybrid format)
09:30 Lisa Lambrechts Experimenteel onderzoek naar het hygrothermisch gedrag van natuurlijke isolatiematerialen in houtskeletwanden: Het effect van waterinfiltratie op het drogingspotentieel en de thermische prestaties Marijke Steeman, Nathan Van Den Bossche Laborzaal
10:00 Alexander Vande Ghinste Masterless Control of Modular High-voltage Motor Drives Hendrik Vansompel, Jeroen De Kooning Richter, Technologiepark 131
10:00 Simon Vanlaere onderzoek en ontwerp van een circulaire scheidingswand Jan Moens
10:15 Jaume Martínez Ara Song Retrieval using Drum- and Vocal-based Fingerprints Tijl De Bie, Cedric De Boom iGent, VGZ 8
11:00 Eva Vandenberghe Activity and functioning in patients with bodily distress syndrome: exploratory study in a student control group Thomas Demeester, Stefan Heytens De Krook, verdiep 4, vgz Dampoort
11:00 Astrid Vrebos Bouwen met bio-ecologische materialen: detaillering van de muurvoet Jan Moens, Marijke Steeman Laborzaal, Plateau
11:00 Ineke Rosseneu Bouwen met bio-ecologische materialen: detaillering van de muurvoet Jan Moens, Marijke Steeman Laborzaal, Plateau
11:30 Maarten De Rooster Cycle supporter: een systeemgericht herontwerp van een duurzame fietsverpakking Francesca Ostuzzi KWE.C.2.103
11:30 Daan Van Cauteren Developing a personalised knowledge-based recommender system using semantic data from a fictional world Pieter Colpaert AA Tower - Meeting room Barcelona
13:00 Lucas Derveaux Herpubliceren van linked data event streams voor interdependentie in tijdsreeksen Pieter Colpaert, Pieter Bonte Barcelona - AA Tower
13:30 Margaux Lammertyn Conceptualizing a pipeline for decentralized search for similar time series through unsupervised clustering analysis starting from Linked Data Event Streams Pieter Colpaert, Gilles Vandewiele Barcelona - AA Tower
13:30 Suzanne Kelem Invloed van de eindelevensduurbehandeling op de milieu-impact van betonnen constructies Marijke Steeman, Nele De Belie Laborzaal, Plateau
14:00 Christophe Chalmet Parliamentary debates as an annotated knowledge graph Ben De Meester Barcelona - AA Tower
14:00 Ward Vercouter Learning to fly a drone with deep learning Bart Dhoedt, Tim Verbelen Ardoyen - iGent - VGZ 10.1
14:00 Vanda Tomanova Automatic detection of the body deformation during motion : critical review of the methods and implementation of one of them. Lieva Van Langenhove, Yordan Kyosev masterproef in Dresden
14:30 Febe Oley Improving the circular economy of shared mobility services by designing an e-bike conversion kit solution for existing bicycles. Francesca Ostuzzi KWE.C.2.103 and online (hybrid format)
15:00 Thomas Snijders Design of a high-speed, high power density electric motor for UGent Racing competition vehicle Peter Sergeant, Mohamed Ibrahim Leszaal Richter, Technologiepark 131, Zwijnaarde
15:45 Michiel Dewaele Optimal control of a dual motor drive for a driving cycle Hendrik Vansompel, Peter Sergeant Richter, Technologiepark 131
16:00 Vic Verhenne Akoestische problemen in gebouwen: onderzoek via case-studies aan de hand van een database van schadegevallen Nathan Van Den Bossche, Christophe Roelandt Zaal Boulvin
16:00 Justine Robbe Milieu-impact van warmteopwekkingssystemen in een appartementsgebouw: combilus versus individueel Marijke Steeman Laborzaal, Plateau

Dinsdag 28/06/2022

00:00 Jeroen Boullard Onderzoek naar de stabiliteit van coördinaten opgemeten met FLEPOS in functie van de I-95 index Greet Deruyter
00:00 Steff Hansen Onderzoek naar de stabiliteit van coördinaten opgemeten met FLEPOS in functie van de I-95 index Greet Deruyter
08:15 Sander Caekebeke Optimal Design of an Electric Drivetrain for the UGent Racing Car Peter Sergeant, Mohamed Ibrahim Schoonmeersen, gebouw P, GSCHP.0.251
08:15 Tim Van Hauwermeiren Optimal Design of an Electric Drivetrain for the UGent Racing Car Peter Sergeant, Mohamed Ibrahim Schoonmeersen, gebouw P, GSCHP.0.251
08:20 Klaus Jacobs Experimental study and kinetic modelling of combined deep hydrodenitrogenation and olefin saturation Joris Thybaut, Kevin Van Geem Classroom 2
09:00 Tessa Nuytinck Selective oxidation of methane over vanadium-based catalysts Vladimir Galvita, Hilde Poelman Classroom 2
09:00 Louis Van Eetvelde Sandwichpanelen met demonteerbare betonbladen: verkennende studie Stijn Matthys, Steffen Grünewald Technologiepark-Zwijnaarde, gebouw 60, kleine vergaderzaal in de inkomhal op eerste verdieping
09:15 Alex Havermans Remaining Useful Life Prediction of Bearings under Electrical and Mechanical Stresses Peter Sergeant Schoonmeersen, gebouw P, GSCHP.0.251
09:15 Nicolas Maes Remaining useful life prediction of bearings under electrical and mechanical Stresses Peter Sergeant Schoonmeersen, gebouw P, GSCHP.0.251
09:40 Yara Van Bouchaute A Comparative Study of Colloidally Prepared Ni(Fe)/MgAl2O4 CO2 Utilization Catalysts Vladimir Galvita, Hilde Poelman Classroom 2
10:00 Thomas Vandenberghe De invloed van de atmosferische I-95 index op de variatie in coördinaten opgemeten via FLEPOS. Greet Deruyter GSCHP 121 (naast docentenlokaal)
10:00 Thibault Demey De invloed van de atmosferische I-95 index op de variatie in coördinaten opgemeten via FLEPOS Greet Deruyter GSCHP 121 (naast docentenlokaal)
10:15 Flor Naessens Thermisch geïnduceerde spanning tijdens cyclische thermische belasting van een elektrische machine Peter Sergeant, Michel De Paepe Schoonmeersen, gebouw P, GSCHP.0.251
10:30 Paulien Malego CO2 capture intensification in a gas-liquid vortex reactor: geometry optimization and process simulation Kevin Van Geem, Geraldine Heynderickx Classroom 2
11:10 Joren Onghena Experimental Investigation of Hydrodynamics and Heat Transfer in Vortex Reactors using PIV/IR/DIA Techniques Kevin Van Geem, Geraldine Heynderickx Classroom 2
11:50 Lowie Tomme Chemical Reaction Representation Learning for Activation Energy Prediction Kevin Van Geem, Ruben Van de Vijver Classroom 2
12:00 Kyana Bosschaerts Design of a social chatbot with gamification for user profiling and smoking trigger detection Femke Ongenae, Sofie Van Hoecke Microsoft Teams
13:00 Vince Naessens EvoMATch: Combining Evolution with Bayesian Optimization for Inverse Procedural Wood Texture Modelling Francis wyffels iGent vergaderzaal 8
13:00 Thomas Van De Moere MgO-promoted Ni-based catalysts for CO2 methanation Vladimir Galvita, Hilde Poelman Classroom 1
13:40 Louis Van de Voorde Chemisch kringproces voor gecombineerde CO2 vangst en gebruik Vladimir Galvita, Hilde Poelman LCT-leszaal 1
13:40 Niels Westijn Measuring rate coefficients of secondary reactions in acrylate radical polymerization via pulsed laser experiments Paul Van Steenberge, Yoshi Marien
14:00 Eduard Ketels Ontwerp van een in het wiel geïntegreerd motor-systeem voor zelfontworpen motoren Frédéric Maes, Tom Claessens GSCHP.0061
14:00 Kamiel Van Cauter Ontwerp van een in het wiel geïntegreerd motor-systeem voor zelfontworpen motoren Frédéric Maes, Tom Claessens GSCHP.0061
14:30 Matthias De Staelen Exploring the role of external zeolite surfaces for alkene adsorption and catalytic cracking Veronique Van Speybroeck Classroom 2
14:30 Quinten Roets Automated labeling and training of computer vision models in a live production environment Joni Dambre, Jonathan Berte iGent vergaderzaal 8
14:30 Maxime Cannoodt Reservoir Computing With in silico Plants Francis wyffels, Michiel Stock iGent vergaderzaal 8
14:30 Tibo Vandercruyssen Dashboard voor de visualisatie en analyse van een planning voor basketbalscheidsrechters in Vlaanderen Femke Ongenae, Stijn Verstichel Zaal Barcelona, 7de verdiep, AA Toren, Technologiepark 122, 9052 Zwijaarde
15:00 Reiner De Smet Optimised and Flexible Planning of Basketball Referees in Flanders Femke Ongenae, Pieter Audenaert Zaal Barcelona, 7de verdiep, AA Toren, Technologiepark 122, 9052 Zwijaarde
15:00 Stephanie Maes Optimised and Flexible Planning of Basketball Referees in Flanders Femke Ongenae, Pieter Audenaert Zaal Barcelona, 7de verdiep, AA Toren, Technologiepark 122, 9052 Zwijaarde
15:00 William Biesbroeck Ontwerp, vervaardiging en dynamische optimalisatie van de double wishbone ophanging van een formula student type racewagen Frédéric Maes, Tom Claessens GSCHP.0061
15:00 Tiebe Parmentier Difficulty level control in automatic text generation Thomas Demeester, Chris Develder De Krook - verdiep 4 - vergaderzaal Rabot
15:10 Emile Germonpré Hydrogen storage and transport in methane clathrates: the kinetics of hydrogen adsorption and diffusion Veronique Van Speybroeck Classroom 2
15:50 Matthias Dobbels Increasing the Sustainability of Additive Manufacturing via HP Multi Jet Fusion Technology Ludwig Cardon, Dagmar D'hooge Classroom 1
15:50 Julie Vermout Validation and calibration of an experimental flow calorimeter for the determination of near-critical specific heat capacities of refrigerants Michel De Paepe, Geraldine Heynderickx Classroom 2
16:00 Nick Bresseleers Optimalisatie van het drogingsproces in een poederlakinstallatie Tom Claessens, Tim Florizoone GSCHP.0061
16:40 Lars De Jonghe Solvent separation with membranes for improved product yield in CO2 conversion reactions Karen De Clerck, Vladimir Galvita Classroom 2
17:20 Jasper Strobbe The removal of hazardous fluorocarbons from textiles to enable recycling Karen De Clerck, Dagmar D'hooge Classroom 2
18:00 Muhammad Hamza Rashid Nanofibers for drug delivery: A thorough investigation of polymer-drug miscibility Veronique Van Speybroeck, Karen De Clerck Classroom 2

Woensdag 29/06/2022

08:20 Robin De Coen Investigating the promoting role of Si in lanthanum oxide based catalysts on oxidative coupling of methane (OCM) Mark Saeys, Kevin Van Geem Classroom 1
08:30 Gilles Baekelandt Towards a 1D predictive model for a medium speed hydrogen-diesel dual-fuel engine Sebastian Verhelst Leszaal Jan Vierendeels T4
08:30 Jonah Pieters Modelling of heat recovery from manure in pig farms Steven Lecompte Vergaderzaal Boulvin T4
08:30 Louis Vincent-De Sloover Towards trustworthy radar-based human activity recognition using Bayesian deep learning Tom Dhaene, Ivo Couckuyt Ardoyen - iGent - VGZ 1.4
09:00 Stef Van Damme Explainable neural networks for operator level classification Sidharta Gautama, Stijn De Vuyst Technologiepark gebouw 46 George Dantzig - Zwijnaarde
09:00 Jonas Neirynck Zenden of niet zenden? Ontwerp en evaluatie van een zelflerend contextbewust notificatiesysteem voor vragenlijsten Femke De Backere, Filip De Turck Ardoyen - iGent - VGZ 1.2
09:00 Sieber De Scheerder Wear Tester Development for the Investigation of (3D printed) Polymer Horseshoes Patrick De Baets, Ludwig Cardon Auditorium Metallurgie, Gebouw 46, 1e verdieping
09:00 Lucas Van de Slycke Predicting and steering industrial sinter productivity based on lab-scale permeability measurements Joris Thybaut, Kim Verbeken Classroom 2
09:00 Axelle Vandevelde Hergebruikpotentieel van vloeren en gevels bij bestaande rijwoningen daterend tussen 1930 en 2000 Marijke Steeman auditorium C Plateau
09:00 Louise Carette Hergebruikpotentieel van vloeren en gevels bij bestaande rijwoningen daterend tussen 1930 en 2000 Marijke Steeman auditorium C Plateau
09:00 Seppe Dejonckheere The design of a CSI sensing authorisation mechanism using the open source Openwifi project Ingrid Moerman, Xianjun Jiao iGent VGZ11.1
09:00 Ellen Mullie Finding digital biomarkers for early migraine detection through motif discovery Femke Ongenae, Sofie Van Hoecke Zaal Barcelona, 7de verdiep, AA Toren, Technologiepark 122, 9052 Zwijaarde
09:00 Xander Vanden Berghe Inzetbaarheid van drones voor schadedetectie bij hoogspanningsmasten Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
09:00 Daan Vander Linden Inzetbaarheid van drones voor schadedetectie bij hoogspanningsmasten Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
09:20 Arnaud Verhelst Development of a predictive model for performance and emission evaluation of a methanol-fuelled SI marine engine Sebastian Verhelst Leszaal Jan Vierendeels T4
09:20 Hannes Van De Velde Performance analysis of organic Rankine cycles in Carnot battery systems for grid balancing services Steven Lecompte, Michel De Paepe Vergaderzaal Boulvin T4
09:30 Tibo Van Deuren Explainable question set reduction with limited training data Femke De Backere, Filip De Turck Ardoyen - iGent - VGZ 1.2
09:30 Wout Cherlet Metaheuristics for subnetwork selection in probabilistic networks Kathleen Marchal, Giles Miclotte iGent VGZ1.1
09:40 Louis Bourgeus Steam cracking distillates of plastic waste pyrolysis oils: effect of plastic type on product yields and coke formation Behzad Parvizi, Kevin Van Geem Classroom 2
09:40 Elise Levrau Designing a pH-based Deposition Protocol for Colloidal Ni Nanoparticles on MgAl2O4 Vladimir Galvita, Hilde Poelman Classroom 1
10:00 Lotte Beernaert Redesign van een werkhandschoen tot een modulaire wearable om klachten van het carpaal tunnel syndroom in de assemblage industrie te verminderen. Marina Emmanouil KWE.C.2.103
10:00 Simon Schoonjans Multimodal Image Registration Using Deep Reinforcement Learning Aleksandra Pizurica
10:00 Cédric Melis Competitive inventory management Dieter Fiems, Dieter Claeys Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
10:00 Lennard Van de Slyeke Expert taxonomy for personalized advertisement selection with identified video scenes Glenn Van Wallendael, Peter Lambert zaal Barcelona, AA-toren, Zwijnaarde
10:00 Nienke Dhondt Assessment of power grid constraints in an electrical power system dominated by renewable energy Lieven Vandevelde Richter
10:00 Guillaume Detaeye Design of a system for singulating, orientating and picking cauliflowers and broccoli Patrick De Baets Auditorium Metallurgie, gebouw 46, 1e verdieping
10:00 Sander Huyghe Onderzoek naar lekdetectie met behulp van warmtebeelden Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
10:00 Jeroen Verliefde Hygrothermal behaviour of massive and lightweight construction methods: comparison of DUCO ventilation systems Jelle Laverge, Arnold Janssens kleine vergaderzaal vakgroep architectuur
10:00 Katrien Nevejans Scenario-analyse van de milieu-impact van horizontale uitbreidingen aan rijwoningen Marijke Steeman auditorium C Plateau
10:00 Jonas De Busscher Improving Signal Integrity of Differential Serpentine Delay Lines Dries Vande Ginste, Martijn Huynen Leslokaal Ugain, Campus Ardoyen 60.04 - Magnel (60)
10:00 Jeffrey Van Malderen Time Series Classification for Adaptive Operator Assistance Sidharta Gautama, Stijn De Vuyst Technologiepark gebouw 46 George Dantzig - Zwijnaarde
10:00 Toon Pauwels Onderzoek van lekdetectie met behulp van warmtebeelden Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
10:00 Jenthe Mommerency Ontwerp van een goedkope (multimateriale) 3D printkop die dient voor biomedische toepassingen Sandra Van Vlierberghe KWE.C.1.102
10:00 Marie-Julie Frees Wonen op de verdieping: ontwerpend onderzoek naar wonen op de verdieping als kwalitatieve woontypologie voor gezinnen in het stedelijk centrum van Gent Hans Lust laborzaal
10:15 Dauwe De Wilde Investigation of Automated Guided Vehicle potential in a highly automated automotive welding factory Jan Beyens, Alexander Spyns P.0.262 (Campus Schoonmeersen, gebouw P)
10:20 Kayle Geerts Genesys: Automatic generation of kinetic models for pyrolysis of chlorinated hydrocarbons Kevin Van Geem, Ruben Van de Vijver Classroom 2
10:30 Robbe Timmerman Ontwikkeling van een interactieve 3D bioprinting kit voor STEM scholen Sandra Van Vlierberghe KWE.C.1.102
10:30 Kaat Van der Eycken Richting betrouwbaar machinaal leren voor antibioticatherapie dankzij verklarende AI dashboards Sofie Van Hoecke, Jan De Waele Zaal Barcelona, 7de verdiep, AA Toren, Technologiepark 122, 9052 Zwijaarde
10:30 Lander Verloove Design of a Novel Broadband Differential Interconnect Topology Dries Vande Ginste, Martijn Huynen Leslokaal Ugain, Campus Ardoyen 60.04 - Magnel (60)
10:30 Cedric De Clerck Exploratie van gerobotiseerde multiplanaire additieve productie Jan Detand KWE.C.2.103
10:40 Jonas Van Biesen Evaluation of a new second-generation biofuel for drop-in fuel blends serving SI engine applications Sebastian Verhelst Leszaal Jan Vierendeels T4
10:40 Victor Van Riet Mass and heat transfer modelling of soil in screw heat exchangers using CFD Michel De Paepe, Toon Demeester Vergaderzaal Boulvin T4
10:40 Jonathan Demeersseman Evaluation of a new second-generation biofuel for drop-in fuel blends serving SI engine applications Sebastian Verhelst Leszaal Jan Vierendeels T4
11:00 Moïra D'homme Pedestrian models to evaluate accessibility in urban areas Ivana Semanjski, Sidharta Gautama Technologiepark gebouw 46 George Dantzig - Zwijnaarde
11:00 Yentl Pauwels ADAM: A Novel Dataset for Malicious PE Detection Bruno Volckaert, Filip De Turck Ardoyen - iGent - VGZ 1.2
11:00 Louis Vandamme Kwantificering van de thermische verliezen door de gebouwschil Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
11:00 Stef Feyers Kwantificering van de thermische verliezen door de gebouwschil Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
11:00 Lauren Bontridder Het belang van technische installaties in een vergelijkende levenscyclusanalyse tussen renovatie en herbouw van een eengezinswoning Marijke Steeman auditorium C Plateau
11:00 Ewoud Van Brabant Predictie van voorkamerfibrillatie bij patiënten opgenomen op intensieve zorgen Sofie Van Hoecke, Jan De Waele Zaal Barcelona, 7de verdiep, AA Toren, Technologiepark 122, 9052 Zwijaarde
11:00 Susana Carmona González Job scheduling in the injection molding department at Niko El-Houssaine Aghezzaf, Dieter Claeys Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
11:00 Andrea Leal Highly selective CO2 hydrogenation to methanol over gold promoted ZnZrOx mixed-metal oxide at high reaction temperatures Mark Saeys Classroom 2
11:30 Luna Paeme Modelling of the integration of renewable energy sources in pig stables Steven Lecompte Leszaal Jan Vierendeels T4
11:30 Ruben Peeters Deep reinforcement learning for network intrusion detection Filip De Turck, Bruno Volckaert Ardoyen - iGent - VGZ 1.2
11:40 Robin Anthoon Designing selective high-temperature methanol synthesis catalysts Mark Saeys Classroom 2
12:00 Ulrike Roose De dynamische levenscyclusanalyse: de impact van de energiemix Marijke Steeman, Eline Himpe auditorium C Plateau
12:30 Joris Hannes Cloud gebaseerd en geautomatiseerd machinaal leren voor productietijd voorspellingen Pieter Simoens, Bern De Lille Ardoyen - iGent - VGZ 1.1
12:30 Jef Jonkers Probabilistic Forecasting Day-ahead Wind Power Generation at Regional Scales using Machine Learning Sofie Van Hoecke Ardoyen - AA Toren - Vergaderzaal Barcelona
13:00 Pim van Rede Numerical simulations of fire-induced smoke propagation from an apartment into a corridor based on the Oudewater experiments Bart Merci Plateau - Plateau - Jozef Plateauzaal - VS
13:00 Anton Lambrecht Productie-monitoring in een houtbewerkingsomgeving aan de hand van camerabeelden Pieter Simoens, Bern De Lille Ardoyen - iGent - VGZ 1.1
13:00 Robin Pynckels Portable brain computer interface for auditory monitoring Sarah Verhulst, Guy Torfs Leslokaal 1.1 - Campus Ardoyen, 60.33 - iGent (126)
13:00 Ruben Kimpe Optimalisatie van bruginspecties Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
13:00 Thomas Leuridan Optimalisatie van bruginspecties Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
13:00 Baptiste Noppe Ontwerp van tastbare programmeerblokken voor het lager onderwijs Francis wyffels iGent vergaderzaal 8
13:00 Stef De Visscher Grasping through Multimodal Curriculum Learning Francis wyffels iGent vergaderzaal 8
13:00 Gust Popelier Automatic kinetic model generation: a novel modeling approach for liquid-phase processes Kevin Van Geem, Joris Thybaut Classroom 2
13:00 Daniel Rovira Optimizing logistical processes on container terminals Birger Raa Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
13:30 Nele Coppens Karma Kameleon - Vergroten van de sympathie en het vertrouwen tijdens interacties via gedragsmatig spiegelende avatars in Virtual Reality Pieter Simoens Ardoyen - iGent - VGZ 1.1
13:30 Tim De Baets Development and validation of a reciprocating two-phase expander setup Steven Lecompte Leszaal Jan Vierendeels T4
13:30 Nathan Beyne Servicedesk 4.0 gebouwd met standaard tools Veerle Ongenae, Lieven Dossche GSCHB.2.007
13:30 Alesio Descamps Haalbaarheidsstudie over het ontwerpen van koellichamen door algoritmisch modelleren Olivier Rysman C.2.103
13:30 Bram Stroobandt Hybrid descent techniques for optimal microphone array beamformer design Nilesh Madhu Leslokaal 1.1 - Campus Ardoyen, 60.33 - iGent (126)
13:30 Wouter Benoot Matching Theoretical Benefits of Adaptive Neuro-Fuzzy Inference Systems to their Application within Network Intrusion Detection Filip De Turck, Bruno Volckaert iGent VGZ1.2
13:40 Mauricio Rey Digitalization of Fire Safety Engineering - Occupancy Prediction and Automation using Computerized Tools Bart Merci, Soheila Bigdeli Plateau - Plateau - Jozef Plateauzaal - VS
13:40 Maarten Duerinck Design of active and attrition resistance lanthanum-based OCM catalysts for fluidized bed reactors Mark Saeys, Yoran De Vos Classroom 1
14:00 Niels Maes Optimal location of UAV base stations to serve demand in an urban environment for emergency services Ivana Semanjski, Sidharta Gautama Technologiepark gebouw 46 George Dantzig - Zwijnaarde
14:00 Yunfeng Xia Balancing the inbound and outbound flow of goods in a VLM-street for order fulfillment Stijn De Vuyst, Simon Popelier Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
14:00 Fabien Pirotte Optimalisatie van schadedetectie bij hoogspanningsmasten Hilde Witters, Ignaas Vandenbruwane Online via MS Teams
14:00 Joren Hollevoet Dimensioneringsmethodes voor koelinstallaties en toepassing op het nul-energie-testgebouw E-cube in Oostende. Arnold Janssens Kleine vergaderzaal vakgroep architectuur
14:00 Arne Ryckewaert Ontwerpen van een polsorthese met optie tot scharnieren van flexie en deviatie Jan Detand KWE.C.1.102
14:00 Enzo Vanhauwaert Reliable and predictable connectivity for aircraft communications Wouter Tavernier, Didier Colle VGZ9.1 - Campus Ardoyen - iGent (126)
14:00 Alexander Ranschaert Conformal 3D-Printed Highly Efficient Antenna Arrays for Millimeterwave Communication and Radar Systems Sam Lemey, Hendrik Rogier Leslokaal 1.1 - Campus Ardoyen, 60.33 - iGent (126)
14:00 Stijn Van De Moortele Edge cloud for video analysis in autonomous vehicles Didier Colle, Wouter Tavernier Ardoyen - iGent - VGZ 9.1
14:20 Jari Vandenberghe Multiscale Plant-Environment CFD Analysis of the Climate inside an Indoor Vertical Farm Michel De Paepe Leszaal Jan Vierendeels T4
14:20 François Haumont Multiscale Plant-Environment CFD Analysis of the Climate inside an Indoor Vertical Farm Michel De Paepe Vergaderzaal Boulvin T4
14:20 Laurent Denys Development and validation of two-phase and gas injection compressor setup Steven Lecompte, Michel De Paepe Leszaal Jan Vierendeels T4
14:20 Felix Guo Catalytic continuous-flow hydrogenation of carbon dioxide to formate Mark Saeys Classroom 1
14:30 Willem Lapage Kameroproep afhandelingssysteem op tablet Veerle Ongenae, Krist Vanneste GSCHB.2.007
14:30 Thomas Xanthakis Individual Tree Segmentation and Tree Health Analysis using Airborne Imagery Wilfried Philips, Hiep Luong TELIN Red Room
15:00 Bert Stroo Assembly Times Based Sequencing in a Mixed-Model Truck Assembly Line El-Houssaine Aghezzaf, Dieter Claeys Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
15:00 Pieter Debevere Assembly Times Based Sequencing in a Mixed-Model Truck Assembly Line El-Houssaine Aghezzaf, Dieter Claeys Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
15:00 Simon DeKeyser Data-efficient Development of Machine Learning Potentials for Metal-Organic Frameworks using Active Learning Veronique Van Speybroeck, Toon Verstraelen UGain (building 60, Magnel)
15:00 Emma Nuyts Automated validation of building models against legislation using Linked Data Paulus Present
15:00 Bram Hoflack Less is Moore: Minimizing Power Density using Air-Filled Substrate-Integrated-Waveguide-Based Sparse Array Architectures exploiting Particle Swarm Optimization Sam Lemey, Hendrik Rogier Leslokaal 1.1 - Campus Ardoyen, 60.33 - iGent (126)
15:00 Thomas Van Hecke Experimental study of the isothermal crystallisation behaviour of lead silicate slags Kim Verbeken, Inge Bellemans auditorium Metallurgie
15:00 Jade Claes Can circular building solutions provide a positive impact? Determining the environmental and financial impact of internal walls. Marijke Steeman auditorium C Plateau
15:00 Elin Vermandere Effect of outdoor view on the noise perception in a virtual dwelling Timothy Van Renterghem, Willem Bekers Laborzaal
15:00 Michiel Piens Classification of Printed Circuit Boards Using Object Fingerprinting for Automatic Waste Sorting Wilfried Philips, Bart Goossens TELIN Red Room
15:10 Daniël Withoeck Kinetic Modeling of Fast Pyrolysis of Vinyl Polymers Kevin Van Geem, Paul Van Steenberge Classroom 2
15:10 Greet Steenackers Dynamic simulation of CO2 utilization through Pressure-Swing Chemical Looping Mark Saeys Classroom 1
15:20 Lisa Matthys Modelling the heat transfer in structural timber elements exposed to various fire conditions Bart Merci, Andrea Lucherini Plateau - Plateau - Jozef Plateauzaal - VS
15:30 Wim Onderbeke Collaborative management of Kubernetes applications Bruno Volckaert, Filip De Turck Ardoyen - iGent - VGZ 1.2
15:30 Anthony Vanpevenaeyge Multi-camera analysis of indoor climbing David Van Hamme, Kris Demuynck TELIN Red Room
15:30 Dante Vanden Bussche Image Forgery Detection Using the Compression History Peter Lambert, Glenn Van Wallendael Leslokaal 1.1 - Campus Ardoyen, 60.33 - iGent (126)
15:40 Willem Deckmyn Measurement and characterization of R32 refrigerant behavior in a suction accumulator for heat pumps Michel De Paepe, Steven Lecompte Vergaderzaal Boulvin T4
15:40 Jari De Craecker Performance analysis of heat pumps in Carnot battery systems for grid balancing services Steven Lecompte, Michel De Paepe Leszaal Jan Vierendeels T4
15:45 Peter Bonnarens Bewegingsanalyse binnen revalidatietherapie Helga Naessens, Sebastien Michiels GSCHB.2.007
15:50 Jasper Stekelorum Modelling hydrogenation over a solid micellar catalyst Mark Saeys Classroom 1
16:00 Eline Voskuilen Ontwikkeling van een algoritmisch design framework om een nieuwe, innovatieve ondersteuningsmethode in beha's te introduceren. Jan Detand KWE.C.2.103
16:00 Baziel Taghon A systematic framework for diagnosing tinnitus based on auditory evoked potentials Sarah Verhulst, -not found- iGent Ardoyen
16:00 Pieterjan De Vuyst Ontwerp van een reologie opstelling voor experimenten bij kamertemperatuur en constructie van een USB-potentiostaat Kim Verbeken, Inge Bellemans auditorium Metallurgie
16:00 Joséphine De Visscher Machine Learning-based Analysis of Pulsed-Wave Doppler Images to Advance Ultrasound-based Assessment of Aortic Stiffness Sofie Van Hoecke, Julio Chirinos Medina Ardoyen - AA Toren - Vergaderzaal Barcelona
16:00 Jelle Slagmulder ROI van BIM in een Belgische context Paulus Present
16:00 Elena Dhondt Het hergebruikpotentieel van constructiematerialen in het naoorlogs UGent-patrimonium: casus 'Paddenhoek' en 'UZ Blok B' Marijke Steeman auditorium C Plateau
16:00 Julie Van Raemdonck Het hergebruikpotentieel van constructiematerialen in het naoorlogs UGent-patrimonium: casus 'Paddenhoek' en 'UZ Blok B' Marijke Steeman auditorium C Plateau
16:00 Nikolai De Boeck Anomalie- en gewelddetectie in video Peter Veelaert, Wilfried Philips TELIN Red Room
16:30 Maarten Van Bockstaele Performance Analysis and Optimisation of the HVAC unit of the M6 Passenger Train Coach Steven Lecompte, Hendrik Bonne Leszaal Jan Vierendeels T4
16:30 Wout De Keyser Characterization of phase change experiments in a rectangular enclosure for latent thermal energy storage systems. Michel De Paepe, Wim Beyne Vergaderzaal Boulvin T4
16:30 Tamas Buzogany CFD-DEM investigation of a gas-solid vortex reactor geometry for the Oxidative Coupling of Methane Kevin Van Geem, Geraldine Heynderickx Classroom 1
16:30 Wouter van Gastel Deep Learning Based Printed Circuit Board Component Classification Wilfried Philips, Peter Veelaert TELIN Red Room
17:10 Manuel Antonio Osorio Quintana CFD simulations of compartment fires with facing wind conditions Bart Merci, Georgios Maragkos Plateau - Plateau - Jozef Plateauzaal - VS
17:50 Benjamin Crevits Numerical study of fire containment using water mist and fabric curtains in a reduced-scale setup versus a real-scale model of a ro-ro ship deck Bart Merci, Davood Zeinali Plateau - Plateau - Jozef Plateauzaal - VS

Donderdag 30/06/2022

00:00 Mathias Marchal Experimental characterization and theoretical modelling of electrically driven nanolasers Geert Morthier, Jesper Mørk
00:00 Annelies Van Maele Design of innovative constructive applications for structural adhesive bonding of glass to concrete Jan Belis, Roman Wan-Wendner kleine vergaderzaal, gebouw Magnel
00:00 Karel Stas Functionele personalisatie van schoenen door middel van digitale productie Olivier Rysman KWE.C.2.103
08:20 Vincent Kellner Shrinkage performance of high-binder content 3D printable concrete mixtures Kim Van Tittelboom Kleine vergaderzaal, Technologiepark 60, Zwijnaarde
08:30 Sven Suenens Aerodynamic research, design and optimization of the rear wing of the UGent Racing car Joris Degroote Leszaal Jan Vierendeels T4
08:30 Thibo D'Hondt-Devos Bouw van een puree-extrusiemachine ter ondersteuning van de matrijsontwikkeling in Agristo NV Marc Wouters, Luc Deleu GSCHP.1.054
08:30 Maren Baltussen Influence of the Channelrhodopsin-2 Distribution on Optogenetic Excitability in a CA1 Pyramidal Neuron Emmeric Tanghe, Wout Joseph
08:30 Andreas Albrecht Analyse van foutstroombeveiliging van een gelijkstroom µGrid Jan Desmet GSCHP.0.061
09:00 Thibault Verfaillie Effect van uithardingscondities op de autogene en drogingskrimp van cementgebonden materialen met superabsorberende polymeren Didier Snoeck, Nele De Belie Room - 60.04.110.024 - Refter
09:00 Elias De Langhe Experimenteel onderzoek naar de haalbaarheid van gedraineerde waterdichte voegafdichtingssytemen Nathan Van Den Bossche Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
09:00 Laurens Demol Invloed van verbindingsdetails op het gedrag van voorgespannen holle welfsels onderworpen aan membraanwerking Robby Caspeele, Wouter De Corte Schoonmeersen P1.256
09:00 Arnaud Houtekier Concepts for cable suspended walkways above historic sites Hans De Backer Leslokaal UGain
09:00 James Marien Generating Album Covers based on Audio Content using Deep Generative Models Bart Dhoedt, Cedric De Boom Ardoyen - iGent - IDLAB9
09:00 Robbe De Groote Invloed van verbindingsdetails op het gedrag van voorgespannen holle welfsels onderworpen aan membraanwerking Robby Caspeele, Wouter De Corte Schoonmeersen P1.256
09:00 Erhin de Werd Kinetic modeling of ethyl acetate synthesis from ethylene and acetic acid Joris Thybaut, Jeroen Lauwaert Classroom 2
09:00 René Vercautere Photorealistic VR environments for cue-exposure therapy with automatic diagnostic measurements Peter Lambert, Glenn Van Wallendael zaal Barcelona, AA-toren, Zwijnaarde
09:00 Robin Tack Investigation of the weldability of dissimilar metals using ultrasonic welding Wim De Waele, Koen Faes Laptoplokaal 2.1 George Dantzig - 2e verd.
09:20 Aaron De Weerdt CFD modelling of oil-jet cooling of motor windings in electric vehicles Joris Degroote, Toon Demeester Leszaal Jan Vierendeels T4
09:30 Matisse Van Parijs Optimalisatie installatieproces pick-up van de BigBaler HD tijdens veldtesten Marc Wouters, Thomas Debbaut GSCHP.1.054
09:30 Wouter Poblome Ergonomische studie en technische realisatie van een elektrische pottenbakkers draaischijf voor Colpaert - Van Leemputten BV Olivier Rysman C.2.103
09:30 Cédric Goemaere Efficient Keyword Generation using Pretrained Language Models Bart Dhoedt, Cedric De Boom IDLab9 - Campus Ardoyen - iGent (126)
09:30 Nicolas Verhulst Mismatches in Multisensory Immersion in Virtual Reality Peter Lambert, Glenn Van Wallendael zaal Barcelona, AA-toren, Zwijnaarde
09:30 Robbe Decorte Computervisie gebaseerd scoren en evalueren van perifere aangezichtsverlamming Steven Verstockt, Liesbet Desmet AA Toren - 7de verdiep - ROME
09:40 Robin Debaene Impressed current cathodic protection of steel in concrete: distribution of protection current for TiMMO anodes in mortar overlay Bjorn Van Belleghem, Nele De Belie Leslokaal UGain
09:40 Céline De Walsche 1,3-butanediol dehydration into green 1,3-butadiene: SEMK model based process design Joris Thybaut, Jeroen Poissonnier Classroom 2
09:40 Mathijs De Jonghe Inline monitoring of weld quality during electric arc welding Wim De Waele, Koen Faes Laptoplokaal 2.1 George Dantzig - 2e verd.
09:40 Rian Denys Field measurements with an artificial dike in shallow foreshore conditions: first analysis of wave impact forces Peter Troch, Maximilian Streicher AWW vergaderzaal
09:45 Aaron Vande Weghe Optimale dimensionering van een residentieel PV-systeem onder het capaciteitstarief Jan Desmet GSCHP.0.061
10:00 Robin Nollet A heuristic model for scheduling torpedo wagon movements Birger Raa Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
10:00 Amber Hochepied Co-design van een modulaire toolkit met kinderen om motivatie in STEAM educatie te versterken: de case van de Ingegno LedUpkidz workshop Marina Emmanouil KWE.C.3.103
10:00 Philippe Van Thuyne Literatuurstudie en vergelijking van actieve en passieve zonweringsconcepten in beglazing Nathan Van Den Bossche Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
10:00 Milan Lauwers Literatuurstudie en vergelijking van actieve en passieve zonweringsconcepten in beglazing Nathan Van Den Bossche Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
10:00 Costas Barrientos Rojas An optimised SLAM architecture for autonomous racing on unknown race tracks Hiep Luong, Michiel Vlaminck Meeting room Red, TELIN, Technicum 3
10:00 Thibeau Margo Effect van de afkoelingsfase op de draagcapaciteit van constructies na een kolombrand Ruben Van Coile, Wouter De Corte Schoonmeersen P1.256
10:00 Jens Denolf Meting van transporteigenschappen als kwaliteitsbeoordeling van 3D-geprint beton Veerle Boel, Kim Van Tittelboom Magnel-Vandepitte refter 60.04.110.024
10:00 Lydie Bekaert EEG-based functional connectivity of categorical priming in aphasia patients Pieter van Mierlo, Miet De Letter IbiTechzaal
10:00 Ines Loete Meting van transporteigenschappen als kwaliteitsbeoordeling van 3D-geprint beton Veerle Boel, Kim Van Tittelboom Magnel-Vandepitte refter 60.04.110.024
10:00 Febe Rimbert Publieke ruimte-experimenten in de twintigste eeuwse gordel van Gent: een experiment voor de 'Brokkelbrug' Michiel Dehaene leslokaal 1.3 campus boekentoren
10:00 Dorine Wullaert Herkavelen: naar collectieve Bimby-strategieën in de stadsrand. Tom Broes, Michiel Dehaene leslokaal 1.3 campus boekentoren
10:00 Emmeran Wylin Van Lichtveldcaptatie tot Weergave Peter Lambert, Glenn Van Wallendael zaal Barcelona, AA-toren, Zwijnaarde
10:20 Emile Godefroidt Cathodic protection of steel in concrete: protection degree and throwing power of two-phase hybrid anodes and ageing effect of galvanic anodes Bjorn Van Belleghem, Nele De Belie Leslokaal UGain
10:30 Leander Bossuyt Onderzoek en ontwikkeling van een waarschuwingssysteem om kantelen te voorkomen tijdens het vervoer van dubbel gestapelde containers. Michael Monte, Severine Maes KWE.C.2.103
10:30 Tina Kesteloot Ontwikkeling van robot handling systemen voor een assortiment broodproducten in een industriële bakkerij Jan De Strooper, Johan Sinaeve Online (Teams)
10:30 Yarne De Munck Faster perception for autonomous race cars for race track layout mapping Hiep Luong, Michiel Vlaminck Meeting room Red, TELIN, Technicum 3
10:30 Milan Willaert Sensor fusion of vision and tactile sensing for robot manipulation in the greenhouse Bart Dhoedt, Tim Verbelen Ardoyen - iGent - IDLAB9
10:30 Ruben Debbaudt In kaart brengen van het energieverbruik voor verschillende types bewegende bruggen Jan Desmet, Jorre Heirman GSCHP.0.061
10:30 Viktor De Smyter Using multivariate analysis to determine the effect of process parameters on renewables-based propylene glycol production Joris Thybaut, Tim De Samber Classroom 2
10:30 Timon De Backer Computer vision based gate crossing detection for timing and analysis of ski and snowboard races Steven Verstockt, Erik Mannens AA Toren - 7de verdiep - ROME
10:40 Pieter-Jan Declercq Aeroelastic analysis of a soft kite for airborne wind energy Joris Degroote, Benoît Marinus Leszaal Jan Vierendeels T4
10:40 Zeno Faes Modelling methodology for simulating the indoor climate of the cold rolling mill hall at Arcelormittal Michel De Paepe Vergaderzaal Boulvin T4
11:00 Anton Moreels Simulation-based Optimization at the Slab Yard of ArcelorMittal Ghent Birger Raa Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
11:00 Tim Audenaert Simulation-based Optimization at the Slab Yard of ArcelorMittal Ghent Birger Raa Lunch meetingroom (gelijkvloers)Technologiepark 46 Zwijnaarde
11:00 Lance De Waele Ship motion prediction using IMU and wave images - a deep learning approach Hiep Luong, Jan Aelterman TELIN Red Room
11:00 Lucas Decock Back-analysis of monopile installation performance for Belgian offshore wind farms Bruno Stuyts Auditorium Grondmechanica
11:00 Arthur Decuypere Methodology for Measuring the Self-Healing Efficiency of Concrete on the Construction Site Nele De Belie, Dimitrios Angelis Kleine Vergaderzaal, gebouw 60, Technologiepark Zwijnaarde
11:00 Erik De Vleeschouwer Methodology for Measuring the Self-Healing Efficiency of Concrete on the Construction Site Nele De Belie, Dimitrios Angelis Kleine Vergaderzaal, gebouw 60, Technologiepark Zwijnaarde
11:00 Michiel Van Nieuwenhove Back-analysis of monopile installation performance for Belgian offshore wind farms Bruno Stuyts Auditorium Grondmechanica
11:00 Nils Van Vaerenbergh Experimenteel onderzoek naar waterinfiltratie bij geventileerde gevels: impact van spouwbreedte, isolatietypes, en installatiefouten Nathan Van Den Bossche Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
11:00 Matthias Vanhille Padelslagen herkennen met sensordata Toon De Pessemier, David Plets campus Ardoyen building 131 - Volta - leszaal Richter
11:00 Robbe Van den Bergh Experimenteel onderzoek naar waterinfiltratie bij geventileerde gevels: impact van spouwbreedte, isolatietypes, en installatiefouten Nathan Van Den Bossche Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
11:00 Matthias Lootens Opbouwen van spatiale constellaties aan de hand van doel-geconditioneerd diep reinforcement learning Bart Dhoedt, Tim Verbelen Ardoyen - iGent - IDLAB9
11:00 Margo Romanus Een evaluatietool voor gebouwreconversie Ruben Verstraeten, Ronald De Meyer Laborzaal
11:10 Matthias Maeyaert Mechanistic modelling of the renewables-based propylene glycol production Joris Thybaut, Tim De Samber Classroom 2
11:15 Guillaume Vande Maele Using Machine and Deep learning techniques on the EEG of GEFS+ patients to gain insights in their pathology Pieter van Mierlo, Sarah Weckhuysen IbiTechzaal
11:15 Manu De Buck Using Machine and Deep learning techniques on the EEG of GEFS+ patients to gain insights in their pathology Pieter van Mierlo, Sarah Weckhuysen IbiTechzaal
11:20 Lien Onderdonck Reduction of wave overtopping by means of storm walls for breaking and non breaking-waves: an experimental study Peter Troch Leslokaal UGain
11:20 Merel Stroo Reduction of wave overtopping by means of storm walls for breaking and non-breaking waves: an experimental study Peter Troch Leslokaal UGain
11:30 Kamiel Ceusters Numerical study of cavitation in liquid lead-bismuth eutectic Joris Degroote, Dieter Fauconnier Leszaal Jan Vierendeels T4
11:30 Lennert Antson Detection and tracking of search and rescue personnel under hindered light conditions using hyperspectral imaging Hiep Luong TELIN Red Room
11:30 Simon Willemarck Experimental study of electric machine direct winding cooling techniques Michel De Paepe Vergaderzaal Boulvin T4
12:00 Lowie Christiaen Beeldanalyse om het spreidingsproces van een maaidorser te beoordelen Hiep Luong, Michiel Vlaminck Meeting room Red, TELIN, Technicum 3
12:15 Jasper Notredame Optimal voltage level of an LVDC backbone Jan Desmet GSCHP.0.061
12:20 Reinout Pauwels Performance of ola(DyM)Flow on wave generation in a numerical wave flume with beach Peter Troch, Vincent Gruwez Kleine vergaderzaal
12:30 Jone Hoong Tong Artificial Curiosity: Explorative Navigation via Latent Representations Bart Dhoedt, Tim Verbelen Ardoyen - iGent - IDLAB9
12:30 Hamlet Marekhashvili Using augmented reality on a smartphone to aid with machine maintenance Hiep Luong, Michiel Vlaminck Meeting room Red, TELIN, Technicum 3
13:00 Eline Smits Dynamic allocation of assembly tasks in a human-robot collaborative mixed-model assembly line El-Houssaine Aghezzaf, Johannes Cottyn Lunch meetingroom (gelijkvloers) Technologiepark 46, Zwijnaarde
13:00 Robbe Van der Verren Ontwerp van een schokbestendige behuizing met behulp van biomimicry Davy Parmentier KWE.C.2.103
13:00 Simon De Geyseleer Onderzoek naar schadegevallen bij na-isolatie van spouwmuren met glaswol Nathan Van Den Bossche Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
13:00 Jennen Mortier Influence of air entraining agents on freeze-thaw resistance of novel sustainable hybrid binder concrete Nele De Belie, Stijn Matthys 60.04.110.004 - Kleine vergaderzaal, Magnel-Vandepitte Laboratory
13:00 Aleks Desimpel Field study of levee overflow and overtopping hydrodynamics Tom De Mulder auditorium Grondmechanica (Technologiepark 68, Zwijnaarde, campus Ardoyen)
13:00 Arthur De Maeseneire Abatement of toluene from waste gas streams by post plasma-catalysis Rino Morent, Nathalie De Geyter Campus Sterre, gebouw S3, lokaal Gibbs
13:00 Rani Bruynoghe The potential of renewable energy on the public domain Jelle Laverge leszaal 2.4, 2e verdieping, jozef plateaustraat 22
13:00 Brecht Vandenbroucke Material investigation of press-fit Multispring TE-Connectivity Wim De Waele, Stijn Hertelé Laptoplokaal 2.1 George Dantzig - 2e verd.
13:00 Joren Monsieur Experimental investigation of heterogeneously rhodium catalyzed hydroformylation Joris Thybaut, Jeroen Poissonnier Classroom 2
13:00 Ayco Neyt Een uitgebreide analyse van detectie technieken tegen aanvallen op aanbevelingssystemen Toon De Pessemier, Luc Martens campus Ardoyen building 131 - Volta - leszaal Richter
13:30 Maité Goderis Phase change front movement characterisation of a tube-in-tube phase change material heat exchanger Michel De Paepe, Wim Beyne Vergaderzaal Boulvin T4
13:30 Michiel Van Damme Determining the vibration frequencies of a pump for a high-density fluid Joris Degroote, Tom Verstraete Leszaal Jan Vierendeels T4
13:40 Gilles Dubois Development and validation of the numerical model OpenFOAM for the design of a stilling wave basin for the new Casino in Middelkerke Peter Troch, Vincent Gruwez Leslokaal 2 Magnel
13:40 Michiel Van Gijzeghem Self-healing concrete under chloride and sulfate attack Nele De Belie, Kim Van Tittelboom --TIK HIER DE NAAM VAN DE ZAAL--
14:00 Michiel François Analyseren van Bluetooth Mesh performantie via een intuïtief en uitbreidbaar dashboard Jeroen Hoebeke, Eli De Poorter Ardoyen - iGent - IDLAB9
14:00 Ruben Saeys Alternative algorithm for variational 2-RDM theory Dimitri Van Neck Classroom 1.1 (building 126, iGent)
14:00 Lander Huys Praktijkgerichte studie naar de ervaringen met hydrophoberingsproducten en uitvoeringsaspecten Nathan Van Den Bossche Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
14:00 Evelien Couvreur Experimenteel onderzoek naar de impact van raamopeningsgedrag op luchtkwaliteit en thermisch comfort in klassen in het lager onderwijs Jelle Laverge, Filip Mennes leszaal 2.4, 2e verdiep, Jozef Plateaustraat 22, 9000 Gent
14:00 Louis Lambrecht Praktijkgerichte studie naar de ervaringen met hydrophoberingsproducten en uitvoeringsaspecten Nathan Van Den Bossche Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
14:00 Maximiliaan Leyman Design and evaluation of a critique-based recommender system for personalised music suggestions Toon De Pessemier, Luc Martens campus Ardoyen building 131 - Volta - leszaal Richter
14:15 Thibaut Dewaele Data imputation and augmentation for artificial neural network based modelling of wire + arc additive manufacturing Wim De Waele, Dibakor Boruah Laptoplokaal 2.1 George Dantzig - 2e verd.
14:20 Majlen Reynaert Simulation and comparison of different heat pump systems in multi-family buildings Michel De Paepe, Steven Lecompte Vergaderzaal Boulvin T4
14:20 Jasper Vandaele Development and validation of the numerical model DualSPHysics for the design of a stilling wave basin for the new casino in Middelkerke Peter Troch, Efrain Carpintero Moreno Leslokaal 2 Magnel
14:20 Thibaut Staelens Self-healing concrete in marine environment Nele De Belie, Kim Van Tittelboom --TIK HIER DE NAAM VAN DE ZAAL--
14:20 Jonathan Wijns Self-healing concrete in marine environment Nele De Belie, Kim Van Tittelboom --TIK HIER DE NAAM VAN DE ZAAL--
14:30 Thibault Cools Hardening the security of railway systems with a long life time Eli De Poorter, Mattias Vanhoutte Ardoyen - iGent - IDLAB9
14:30 Colin Vercruysse Ontwerp en ontwikkeling van een aanbevelingssysteem om actiever te zijn Toon De Pessemier, Luc Martens campus Ardoyen building 131 - Volta - leszaal Richter
14:30 Benjamin De Bremme Ontwerp en ontwikkeling van een aanbevelingssysteem om actiever te zijn Toon De Pessemier, Luc Martens campus Ardoyen building 131 - Volta - leszaal Richter
14:30 Luka Debie Optimalisatie levenscyclus en uitvoerkwaliteit van een secundaire sinterbreker Marc Wouters, Laurens Lambert GSCHP.0.061
14:50 Jordy Vervaele The combined effect of variable valve timing and external EGR on the low and medium load performance of a methanol-fuelled DISI engine Sebastian Verhelst Leszaal Jan Vierendeels T4
14:50 Zeno Zobel The combined effect of variable valve timing and external EGR on the low and medium load performance of a methanol-fuelled DISI engine Sebastian Verhelst Leszaal Jan Vierendeels T4
15:00 Laurens Masschelein Artificial neural network based modelling of wire and arc additive manufacturing of steel alloys Wim De Waele, Dibakor Boruah Laptoplokaal 2.1 George Dantzig - 2e verd.
15:00 Robbe Hochepied Mitigation of wave penetration in ports, with a focus on a realistic case study for Heliushaven Peter Troch, Panagiotis Vasarmidis Leslokaal 2 Magnel
15:00 Karen Dockx Onderzoek naar een representatief sample van de Vlaamse eengezinswoningen aan de hand van energieprestatiecertificaten Nathan Van Den Bossche, Jelle Laverge Kleine vergaderzaal - jozef Plateaustraat 22
15:00 Kevin Diericx Analysis of flow thickness caused by waves overtopping a dike in shallow foreshore conditions and loads acting against a dike-mounted vertical wall - a comparative study from large-scale and small-scale experiments Andreas Kortenhaus, Maximilian Streicher Kleine vergaderzaal
15:30 Wout Debyser Verbeter je badmintonvaardigheden op basis van lokalisatie en bewegingsregistratie Eli De Poorter, Toon De Pessemier Ardoyen - iGent - IDLAB9
15:30 Thijs Meewis Exploratie van virtueel ontwerpen binnen Simcenter 3D: invloed van CFD-optimalisaties op een Formule Student racewagen Michael Monte, Jan Detand KWE.C.2.103
15:30 Maxim Goethals Conceptontwikkeling en prototyping van een UXO detectie en verwijderingstool Jan De Strooper, Dominique Durt GSCHP.0.061
15:40 Berten De Cock The effect of intake conditions on the performance of a diesel-methanol dual-fuel engine Sebastian Verhelst Leszaal Jan Vierendeels T4
15:40 Stan Devos The effect of intake conditions on the performance of a diesel-methanol dual-fuel engine Sebastian Verhelst Leszaal Jan Vierendeels T4
16:00 Sara Verhasselt Numerical modelling of the impact of a quay wall extension on the wave climate in the port of Ostend Peter Troch, Gael Verao Fernandez AWW vergaderzaal
16:00 Jonas Verliefde Vergelijkende studie AHU geïntegreerde sensoren vs in-room sensoren Jelle Laverge, Marc Delghust Leszaal 2.4, jozef plateaustraat 22, 9000 Gent
16:00 Jonas Van den Bulcke Design of an e-learning platform for active learning of algorithms and data structures Pieter Simoens, Sam Leroux Ardoyen - iGent - IDLAB9
16:00 Hannes Kunnen Design of an e-learning platform for active learning of algorithms and data structures Pieter Simoens, Sam Leroux Ardoyen - iGent - IDLAB9
16:30 Jonas Ysebie Conceptontwikkeling en prototyping van een UXO detectie en verwijderingstool Jan De Strooper, Dominique Durt GSCHP.0.061
16:30 Ruben Goethals Conceptontwikkeling en prototyping van een UXO detectie en verwijderingstool (2) Jan De Strooper, Dominique Durt GSCHP.0.061
16:40 Astrid Willocx Design study of a rubble mound passive absorption system for the new Coastal & Ocean Basin (COB) Peter Troch, Maximilian Streicher AWW vergaderzaal

Vrijdag 01/07/2022

00:00 Maxime Bartholomeus Klimaatadaptatie in Vlaamse Havens - Naar een optimaal beleid over het stedelijke hitte eiland effect in de Antwerpse en Gentse haven Luuk Boelens Labo S
09:00 Cato van Doorne Characterisation of fretting-fatigue damage and lifetime of hoisting cables subjected to rotary bending Wim De Waele Auditorium A03 - Industrieel Beheer
09:00 Senne De Coen Understanding the electronic structure of transition metal complexes of importance for the formation of metal-organic frameworks Veronique Van Speybroeck auditorium Grondmechanica in gebouw 68
09:00 Ticho Ooms Topology optimization of structural components at elevated temperatures Wouter De Corte, Ruben Van Coile
09:30 Joachim Vandewalle From the atom to the material: The micromechanical model to convert atomic information to macroscopic phenomena Sven Rogge, Veronique Van Speybroeck auditorium Grondmechanica in gebouw 68
10:00 Bavo Andriessen Design and implementation of an intelligent framework for edge anomaly detection in distributed systems Sofie Van Hoecke, Bruno Volckaert Ardoyen - iGent - VGZ 10.1
10:00 Julie Roelandt Diversiteit in Sociale Huisvesting: een analyse van de potentiële impact van de patrimoniumstrategie ten gevolge van de fusie tot de ééngemaakte woonmaatschappij op de renovatie van de sociale huisvestingsstock (case Nieuw Gent). Luce Beeckmans, Jelle Laverge Stadsacademie
10:00 Thibo Peleman Het bepalen van de Soil water retention curves met verschillende methoden Gemmina Di Emidio, Dirk Vinckier, Wim Cornelis via teams
10:00 Bram Van Eeckhoudt Het bepalen van de Soil Water Retention Curves met verschillende methoden Gemmina Di Emidio, Dirk Vinckier, Wim Cornelis via teams
10:00 Roeben Floren Developing a strain response function for an industrial crane girder subject to moving loads Wim De Waele Auditorium A03 - Industrieel Beheer
10:00 Andreas Vanhee Identificatie van materiaalconstanten op ply-niveau van hybride GVVK-staal composiet laminaten Wouter De Corte, Wim Van Paepegem Schoonmeersen P1.256
10:00 Jamie Tuyttens Identificatie van materiaalconstanten op ply-niveau van hybride GVVK-staal composiet laminaten Wouter De Corte, Wim Van Paepegem Schoonmeersen P1.256
10:30 Baran Uslu Improving a 5G radio-frequency field exposure sensor Wout Joseph, Günter Vermeeren Leslokaal Richter - Campus Ardoyen 60.13 - Volta (131)
11:00 Brent Paelinck Testing of an energy-saving hot water controller in a residential case study building Elisa Van Kenhove, Lien De Backer Laborzaal 2de verdieping - Jozef Plateaustraat 22 - 9000 Gent
13:00 Tim Ramlot Optimising memory usage of Kubernetes operators using WebAssembly Bruno Volckaert, Filip De Turck Ardoyen - iGent - IDLAB9
13:00 Lennert Franssens MVX-systemen versnellen met moderne besturingssysteemextensies Bart Coppens, Bjorn De Sutter Photonics leszaal, iGent
13:00 Wonne Den Dooven Deep learning for image-based prognosis in prostate cancer Kathleen Marchal, Roel Van Holen iGent VGZ9.2
13:00 Tom Van Der Meersch Shape Optimisation of Underactuated Robotic Grippers using Cage Based Deformations Francis wyffels iGent vergaderzaal 8
13:00 Dennis Vanspeybrouck Characterisation of non-linear fatigue using rotating bending experiments supported with on-line damage monitoring Wim De Waele Auditorium A03 - Industrieel Beheer
13:00 Lisa De Gersem Second language learning with a multimodal social robot: tutoring Japanese vocabulary Tony Belpaeme iGent vergaderzaal 8
13:00 Jules Demanet Influence of aging on fracture properties of modern concrete mixes Roman Wan-Wendner, Wouter De Corte Schoonmeersen P1.256
13:00 Tobias Cromheecke First-order Hold Reconstruction Filter for a DAC Pieter Rombouts Vergaderzaal 1.4 Alan Turing - Campus ardoyen, 30.33 - iGent (126)
13:00 Lindert Schelkens One-shot Race Time Optimization for Autonomous Cars using Reinforcement Learning Francis wyffels iGent vergaderzaal 8
13:30 Adriaan Van Haecke A Deep Learning Approach for Moving People Detection Based on FMCW Radar Peter Veelaert, Lennert Jacobs Vergaderzaal 1.4 Alan Turing - Campus ardoyen, 30.33 - iGent (126)
13:30 Gauthier Lambert Collaborative, serverless management of stateful stream processing pipelines on Kubernetes Filip De Turck, Bruno Volckaert Ardoyen - iGent - IDLAB9
13:30 Tim Willems A pathology-based prediction strategy for SBRT response in prostate cancer Kathleen Marchal, Roel Van Holen iGent VGZ9.2
13:30 Maarten Vandenbrande Using renewable energy sources to feed the multicoper UAV-aided network Wout Joseph, Margot Deruyck
14:00 Hannah Keirsse Art in the city: a portrait of Milan Wouter Davidts Laborzaal
14:00 Jasper Van Haevermaet Laboratory performance of foamed bitumen stabilised materials Gemmina Di Emidio, Wim Van den bergh via teams
14:00 Robbe Christiaens Strain transfer of a loose tube fibre bundle in a gel medium Wim De Waele, Mia Loccufier Auditorium A03 - Industrieel Beheer
14:00 Axel Raes Experimenteel onderzoek van invulpatronen voor 3D-geprinte structurele componenten Wouter De Corte, Roman Wan-Wendner Schoonmeersen P1.256
14:00 Tristan De Groote Comparative study of management frameworks for resource-constrained edge devices Bruno Volckaert, Vermeersch Roel Ardoyen - iGent - IDLAB9
14:00 Mike Vantorre Neural network based binaural speech enhancement for hearing aids Nilesh Madhu Vergaderzaal 1.4 Alan Turing - Campus ardoyen, 30.33 - iGent (126)
14:00 Dries Steenhoudt Laboratory performance of foamed bitumen stabilised materials Gemmina Di Emidio, Wim Van den bergh via teams
15:00 Stijn Debyser Internet Of Animals: cow behaviour monitoring using location and accelerometer data Wout Joseph, David Plets campus Ardoyen building 131 - Volta - leszaal Richter
15:00 Sarah Bastiaens Chip Design of Single-photon Avalanche Diode Receiver for Quantum Information Processing Xin Yin, Dries Van Thourhout Vergaderzaal 1.4 Alan Turing - Campus ardoyen, 30.33 - iGent (126)
15:00 Hanne Vandenhaute Bouwen met Juliaan Lampens: De woningen Vandenhaute Dirk De Meyer, Jan Moens paviljoen Vandenhove
15:00 Dries Baeyens Invloedsfactoren op de capillaire waterabsorptie van gescheurde mortel en beton Nele De Belie, Natalia Mariel Alderete --Zaal - 60.04.110.004 - Kleine vergaderzaal--
15:30 Raven De Vooght Een comparatieve studie van service meshes op Kubernetes Bruno Volckaert, Filip De Turck Ardoyen - iGent - IDLAB9
15:30 Axl Bomhals Chip design of a high-speed receiver circuit for multi-photon counting using a single photon avalanche diode Xin Yin, Dries Van Thourhout Vergaderzaal 1.4 Alan Turing - Campus ardoyen, 30.33 - iGent (126)
16:00 Laura De Jonge A critical review of the new Belgian acoustic standard: the European context and practical solutions for insulation Marcelo Blasco Enbrie, Arnold Janssens Vergaderzaal Technicum en online via Teams
16:00 Margot Niels A Silicon Photonic Butler Matrix for Next-Generation Antenna Arrays Bart Kuyken, Sam Lemey Vergaderzaal 1.4 Alan Turing - Campus ardoyen, 30.33 - iGent (126)
16:00 Brecht Stamper Implementing a Network-Aware Kubernetes Scheduler on top of a Mesh Network Bruno Volckaert, Filip De Turck Ardoyen - iGent - IDLAB9
16:30 Michiel Van Kenhove Inzet van beveiligde containers in een lichtgewicht containerorchestratiesysteem voor drone-applicaties Bruno Volckaert, Filip De Turck Ardoyen - iGent - IDLAB9
17:00 Willem Dendauw A comparative study of secure container runtimes in a cloud computing environment Bruno Volckaert, Filip De Turck Ardoyen - iGent - IDLAB9

Woensdag 13/07/2022

10:00 Elias Lambrecht Dataset Morphing and GANs to analyze the performance of recommender systems Cedric De Boom, Carlos Soares UPorto